• Informacje na temat:

  polskie bliźniaczki

Artykuły na temat: polskie bliźniaczki
 • Danuta Stenka zagrała... bliźniaczki

  ..."To było niezwykłe doświadczenie. Nie tylko zawodowe, ale i ludzkie" - mówi Danuta Stenka o swoich rolach w najnowszej komedii Koneckiego i Saramonowicza. Aktorka po raz pierwszy w swojej karierze zagrała... siostry bliźniaczki. Każda z nich nosi w sobie wielką tajemnicę, której rozwiązanie poznajemy w finale filmu. "Idealny facet dla mojej dziewczyny" w kinach od 30 stycznia.

 • Tajemne życie dwóch Weronik - bliźniaczki atakują!

  Australijski pop-rockowy zespół The Veronicas szybko zawojował swoją ojczyznę. Teraz dwie bliźniaczki Lisa Marie i Jessika Louise Origliasso szykują się na podbój reszty świata - w poniedziałek, 4 grudnia, do polskich sklepów trafiła ich debiutancka płyta "The Secret Life Of....", promowana singlem "4ever" . Jak na razie amerykańskiego rynku nie udało im się zawojować - wydana w lutym płyta...

 • Polskie koncerty Múm

  W listopadzie na dwa koncerty przyjeżdża do polskie grupa Múm, jedna z najbardziej cenionych ostatnio na świecie formacji prezentujących alternatywną odmianę rocka. Islandzki kwartet wystąpi 20 listopada w Poznaniu, w klubie "Blue Note" i 21 listopada w "Centralnym Domu Qultury", w Warszawie.

 • Oscary: Polskie akcenty

  W tym roku wśród nominowanych do Oscarów znalazł się polski kompozytor Jan A.P. Kaczmarek (za muzykę do filmu "Marzyciel" ) oraz twórcy dokumentalnego filmu "Dworcowa ballada" - Andrzej Celiński i Hanna Polak. W przeszłości polskie filmy i filmowcy byli wielokrotnie nominowani do Oscarów, nominacje nieczęsto jednak zamieniały się w statuetki.

 • Felicite Tomlinson nie żyje. Wzruszające pożegnanie ze strony jej sióstr

  ...14-letnie bliźniaczki Phoebe i Daisy Tomlinson na Instagramie pożegnały swoją zmarłą siostrę Felicite Tomlinson.

 • Discovery Channel i polscy kierowcy ciężarówek

  Jak wyobrażamy sobie polskiego kierowcę ciężarówki? Z badań wynika, że 80,7% Polaków widzi mężczyznę w średnim wieku, który nie ma wyższego wykształcenia, nie za bardzo dba o higienę i jest mało kulturalny. W drugim sezonie programu "Polscy truckersi", który odsłania kulisy życia kierowców ciężarówek, widzowie zobaczą zupełnie inny obraz polskiego truckersa. "Sukces tego programu tkwi...

 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Co wydarzyło się w czwartym odcinku?

  Poniżej możecie zobaczyć cały czwarty odcinek nowego muzycznego show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Furorę wśród widzów robią zasiadające w jury siostry bliźniaczki Lonia i Bronia.

 • Oscary 2004: Polski akcent

  Jedynym polskim akcentem w nominacjach do oscarowej kategorii "film nieanglojęzyczny", po przegranej "Pornografii" Jana Jakuba Kolskiego, jest udział polskiego operatora Piotra Kukli w zdjęciach do nominowanego holenderskiego filmu "Bliźniaczki".

 • Człowiek z żelaza i seks w chmurach

  Spośród aż 8 premier tygodnia najwięcej emocji wywołuje z pewnością "Iron Man 3". Na ekranach zobaczymy też "Stokera" z Nicole Kidman i Mią Wasikowski oraz nowy obraz Pedra Almodovara "Przelotni kochankowie". Stawkę uzupełniają polskie obrazy: dramat "Oszukane" oraz dokument "Inny świat" o Danucie Szaflarskiej.

 • Weekend w kinie: Królowa, gwiazdor i X-Meni

  ...ceniony lekarz. Wysoki ekonomiczny, zawodowy i towarzyski status pozwala im wieść komfortowe życie w eleganckiej posiadłości, w której wychowują córki bliźniaczki. Pewnego dnia w ich domu zjawia się Gustav(...), w której do zyskania jest chwila erotycznego spełnienia, a do stracenia - wszystko, jest warta ryzyka? Tytułową bohaterką polskiej koprodukcji " Catalina" jest młoda Kolumbijka, która studiuje...

Zdjęcia na temat: polskie bliźniaczki