• Informacje na temat:

  polskie dziennikarki sportowe

Artykuły na temat: polskie dziennikarki sportowe
 • Kinga Rusin ostro o polskich piłkarzach! Jest wściekła!

  Wokół Mundialu, który w tym roku odbywa się w Rosji, jest wiele kontrowersji. Rosjanom zarzuca się słabą organizację i utrudnienia w dotarciu z różnych krajów do miejsca sportowej imprezy. Znalazły(...). Obraz snujących się po ulicach bezpańskich psów kłócił się widocznie z ideą sportowego wydarzenia, więc postanowiono pozbyć się zwierząt masowo. O całej sprawie pisze organizacja Otwarte Klatki, a teraz...

 • Rosyjski gwiazdor w "Fotografie"

  W "Fotografie" Waldemara Krzystka, obok Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Sonii Bohosiewicz i Agaty Buzek, zobaczymy również Aleksandra Bałujewa. Rosyjski aktor znany jest m.in. z roli w "Peacemakerze", gdzie jego przeciwnikami byli George Clooney i Nicole Kidman czy w "Dowodzie życia" z Russellem Crowe'em i Meg Ryan.

 • Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak...

 • Torbicka: Nie tylko kino

  Grażynie Torbickiej nie zdarzają się gafy czy pomyłki, a profesjonalizm, szyk i elegancja są wizytówką znanej dziennikarki.

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  Popularne polskie przysłowie mówi: "jaka matka, taka córka", a "jaki ojciec, taki syn". Jeśli spojrzeć na polski show-biznes, to okaże się, że przytoczone porzekadła wcale nie kłamią!

 • Karolina Szostak w "Hell's Kitchen"

  Przed nami drugi odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Gośćmi restauracji będą dziennikarka sportowa Karolina Szostak oraz krytyk kulinarny i juror "Top Chef" Maciej Nowak.

 • Anita Werner w końcu szczęśliwa! Miłość kwitnie!

  Popularna dziennikarka rzadko pojawia się publicznie z ukochanym. Tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem (38 l.) aż na dwóch imprezach: premierze filmu "Diego" oraz na Gali Polskiej Rady Biznesu. Anita Werner z uśmiechem pozowała fotoreporterom, trzymając za rękę partnera. Poznali się ponad rok temu i zakochali w sobie. W towarzystwie uchodzą...

 • Sto lat dla Grażyny Torbickiej!

  Gwiazda telewizji Grażyna Torbicka obchodzi w czwartek 53 urodziny. Mimo licznych sukcesów zawodowych dziennikarka ma jeszcze wiele marzeń, które w najbliższym czasie chciałaby zrealizować.

 • Karolina Korwin-Piotrowska zakochana?! Kto skradł jej serce?!

  Karolina Korwin-Piotrowska (46 l.) niezbyt często jest miła w swoich ocenach, kiedy wypowiada się na temat polskich gwiazd. Nieraz celebryci usłyszeli od niej kąśliwe uwagi pod swoim adresem. Jednak teraz dziennikarka zaskoczyła chyba wszystkich, a zwłaszcza jednego gwiazdora!

 • Torbicka to fanka futbolu!

  - W szkole założyłam dziewczęcą drużynę piłki nożnej - wspomina Grażyna Torbicka, od lat fanka futbolu. Dziennikarkę, która jest Przyjacielem Euro 2012, podczas mistrzostw spotkać będzie można na meczu wśród kibiców.

Wideo na temat: polskie dziennikarki sportowe
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.