• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy bikini

Artykuły na temat: polskie gwiazdy bikini
 • Agnieszka Dygant w bikini! Ma ciało jak bogini!

  Agnieszka Dygant (46 l.) podzieliła się zdjęciami z wakacji, aktorka wypoczywa w upalnej Afryce. Sensację wzbudziło jej zdjęcie w bikini!

 • Megan Fox w bikini

  W internecie pojawił się fragment komedii "This Is 40", w którym Megan Fox pojawia się w bikini. Aby zobaczyć więcej, amerykańscy widzowie muszą poczekać do 21 grudnia. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

 • Marta Manowska kusi ciałem w skąpym bikini!

  Marta Manowska ostatnie dni spędziła na błogim odpoczynku. Gospodyni popularnych show Telewizji Polskiej - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" - wybrała się na urlop na drugi koniec świata(...) gorącą fotografię z urlopu.  Pozuje w bikini, prężąc swoje zgrabne ciało. Jakiś czas temu gwiazda TVP sporo schudła.  Opublikowana przez Manowską na Instagramie fotografia zachwyciła jej fanów. Pod...

 • Wojowniczki w obcisłych bikini

  5 kwietnia trafi na ekrany polskich kin jeden z najbardziej kontrowersyjnych obrazów ubiegłego roku. W "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a gwiazdy młodzieżowych hitów - Selena Gomez ("Ramona i Beezus") i Vanessa Hudgens ("High School Musical") - pokazują się z nieznanej dotychczas strony.

 • Gwiazdy na zdjęciach z rajskich urlopów

  Wakacje trwają, a gwiazdy nie marnują wolnego czasu i chętnie udają się w coraz to ciekawsze miejsca. Małgosia Kożuchowska pozdrawia z Bahamów, a gdzie wypoczywają inni? Dokąd, oprócz urokliwego Bałtyku, wyjeżdżają gwiazdy w tym roku?

 • "Spring Breakers": Idealne bikini

  "Spring Breakers" z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.

 • Beata Kozidrak kusi w bikini! Gorące zdjęcia!

  Beata Kozidrak (59 l.) opublikowała w swoich social mediach seksowne zdjęcie. Piosenkarka pozuje na jachcie w kusym bikini i prezentuje się fenomenalnie!

 • Eurowizja: Nie mamy gwiazd

  Już w sobotę, 3 lutego, okaże się kto będzie reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizja 2007. Festiwal odbędzie się w maju w Helsinkach.

 • Iga Lis pochwaliła się fotką w bikini! Ale ciało!

  Córka Tomasza Lisa (54 l.) i Kingi Rusin (48 l.) wrzuciła do sieci gorącą fotkę w samym bikini. Ta rozgrzała internautów do czerwoności. Z pewnością przypadła do gustu także chłopakowi Igi.

 • Polski Jackson w "Tańcu..."?

  O "Ziggy'm" świat usłyszał, kiedy w internecie pojawiły się filmiki pokazujące, jak Polak tańczy, jednocześnie wykonując swoją pracę, którą jest zbieranie śmieci. Mieszkającego w Londynie Zbigniewa Cołbeckiego zaczęto nawet nazywać "polskim Michaelem Jacksonem".