• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy celebryci

Artykuły na temat: polskie gwiazdy celebryci
 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  Polskie gwiazdy, chcąc wykorzystać swoją popularność i zdolność oddziaływania na ludzi, chętnie wspierają akcję "Zostań w domu". A przy okazji radzą, co można robić w czasie izolacji. Proponują swoim fanom, by wykorzystały ten czas na sen, uprawianie ogrodu czy leżenie przed telewizorem. Tymi radami i towarzyszącymi im zdjęciami często irytują jednak swoich wielbicieli, którzy tłumaczą celebrytom...

 • Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz popularna Doda dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.

 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  .... Sambo zginął prawdopodobnie w czasie powstania warszawskiego. Dzisiaj jednym z najsłynniejszych psów polskiego show-biznesu jest pupil Krzysztofa Ibisza - bulterier o imieniu Nicpoń...

 • "Klinika urody gwiazd": Sekrety polskich celebrytów

  ...gwiazdy szczerze i otwarcie opowiedzą o kompleksach związanych ze swoim wyglądem. Za mały biust, "boczki", widoczne zmarszczki i niezgrabne nogi - te kompleksy najczęściej spędzają Polkom sen(...) dziennikarek czy perfekcyjnie gładkie i szczupłe nogi modelek to marzenie każdej z nas. Czy faktycznie osoby z pierwszych stron gazet nie mają kompleksów? Otóż nie! Gwiazdy, tak samo jak inne kobiety...

 • Najsympatyczniejsi polscy celebryci

  Najsympatyczniejszą parą polskiego show-biznesu jest Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Taką opinie na temat serialowej pary "Kasia i Tomek" wyraziło 61 proc. pytanych.

 • Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu

  Maciej Stuhr komentujący wybory do Rady Europy, Krystyna Janda uderzająca w katolików, Maja Ostaszewska skrytykowana po udziale w manifestacji, znany mówca motywacyjny oszukujący internautów i wizyta zagranicznej gwiazdy w Warszawie. To właśnie te wydarzenia wzbudzały w minionym miesiącu największe emocje w polskich mediach społecznościowych.

 • Polskie gwiazdy o Bondzie

  ..."Po raz kolejny okazał się w tej roli rewelacyjny. Mało tego, że brutalny, mroczny, to w dodatku cały czas ma klasę i styl" - tak Daniela Craiga w "007 Quantum of Solace" ocenił Paweł Małaszyński. Polskie gwiazdy obejrzały w środowy wieczór najnowszy film o przygodach agenta 007.

 • Międzyzdroje: Gwiazdy, nie celebryci

  ...z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie podczas wakacji spotkanie prawdziwej gwiazdy jest prawie pewne, w końcu to miasto gwiazd! Rok temu zaproszenie do Międzyzdrojów przyjęły największe nazwiska polskiego show-biznesu: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Magdalena Cielecka, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, wielkie osobowości teatru: Mikołaj Grabowski, Jan Peszek, gwiazdy sceny muzycznej: Krzesimir Dębski...

 • Polskie gwiazdy zdradzają sekrety z życia swoich psów

  Nicpoń, George, Bonnie - czyżby to bohaterowie kreskówek? Nie, to imiona czworonogów, które zdobyły serca polskich gwiazd. W Dzień Psa, który świętujemy 1 lipca, przyjrzyjmy się niektórym z psich celebrytów.

 • Co polskie gwiazdy mówią o koronawirusie? "Wirus niewiary to jedyne zagrożenie"

  Koronawirus jest ostatnio najczęściej poruszanym tematem, również wśród gwiazd. Stanowiska polskich celebrytów różnią się diametralnie.

Zdjęcia na temat: polskie gwiazdy celebryci
Wideo na temat: polskie gwiazdy celebryci
 • Ile kosztują sztuczne uśmiechy gwiazd?

  Gwiazdy wydają fortunę już nie tylko na zabiegi upiększające, ale i śnieżnobiałe licówki. O kosztach takiego zabiegu opowiedział w "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki. Kto wśród polskich celebrytów przyznał się do poprawionego uśmiechu? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Diety gwiazd: co robią, by zrzucić nadprogramowe kilogramy?

  Nie jest tajemnicą, że niektórzy celebryci uważają się za ekspertów od odchudzania. To przecież nie przypadek, że na rynku jest sporo książek ich autorstwa o tym, jak zrzucić nadprogramowe kilogramy i rozpocząć nowe życie. O swoich dietach przedstawiciele polskiego show-biznesu postanowili opowiedzieć w rozmowie z Jastrzębską. Małgorzata Socha stosuje dietę matki karmiącej. Unika ostrych

 • Krzysztof Gojdź: Polski show-biznes? Wieś

  ​Polskim gwiazdom daleko do światowych - uważa Krzysztof Gojdź. Chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas festiwalu filmowego w Cannes.

Dyskusje na temat: polskie gwiazdy celebryci