• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy które palą

Artykuły na temat: polskie gwiazdy które palą
 • Bierut pali jointa w scenie z filmu "Pan T."

  Jerzy Bończak i Paweł Wilczak palą jointa w pierwszym fragmencie filmu „Pan T.", którego pierwszy publiczny pokaz odbył się w środę, 18 września, na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Beata Tyszkiewicz: Dama pije, pali i przeklina

  ...arystokratek, m.in. w filmie "Popioły", "Lalka", "Luizjana" i "Vabank II". Zyskała przydomek pierwszej damy polskiego kina, a media wielokrotnie zachwycały się jej arystokratycznym stylem bycia, nie tylko na(...) i owocami - mówi Beata Tyszkiewicz. Słabością gwiazdy są także papierosy. Pali od ponad 12 lat i twierdzi, że nie zamierza walczyć z nałogiem.

 • Polskie gwiazdy na "czarnej liście"

  Grupy Lombard, Sztywny Pal Azji oraz wokalista Sidney Polak z zespołem nie dostali wiz artystycznych. Gwiazdy miały usłyszeć, że są na czarnej liście służb emigracyjnych. Jak podał serwis "Fakty Chicago", winnym prawdopodobnie okazał się organizator - Fundacja Kopernikowska, która między innymi za późno złożyła wnioski wizowe. "Zostaliśmy powiadomieni o tym, że (...) znajdujemy się na czarnej...

 • Popek chce jechać na Eurowizję? Zobacz klip "Gwiazdy"

  Pope wykorzystał trwającą Eurowizję, aby wypromować swój najnowszy singel "Gwiazdy" pochodzący z albumu"Czarna Wołga".

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Tulia i The Adicts nowymi gwiazdami

  Grupy Tulia i The Adicts to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

 • "Nie chcemy zostać wielkimi gwiazdami"

  Sztywny Pal Azji to czołowy przedstawiciel Krajowej Sceny Młodzieżowej, której wykonawcy zdominowali polski rynek pod koniec lat 80. Debiutancki album „Europa i Azja” z 1988 r. zawierał kilka sporych przebojów (m.in. „Kurort”, „Wieża radości, wieża samotności” czy „Spotkanie z...”), ale później zespół stracił popularność i praktycznie zaprzestał działalności, choć od czasu do czasu sporadycznie...

 • Gwiazdy grają dla dzieci

  W całym kraju, a także w wielu miejscach za granicą, trwa XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla dzieci grają i śpiewają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 • Marilyn Manson główną gwiazdą Metal Hammer Festival 2017

  ...najnowszy album "Say10". Płyta do sprzedaży trafi 14 lutego 2017 r. Organizatorzy zapowiadają, że podczas festiwalu pojawią się także inne zagraniczne i polskie gwiazdy. Marilyn Manson uznawany jest za(...), Moonspell, czy gwiazdy rodzimego metalu i hard rocka - Acid Drinkers, Mech, Hunter, Vader. W 2015 r. imprezę zorganizowano z dodatkowym szyldem "Prog Edition". Wówczas wystąpili m.in. Dream Theater...

 • Fajnie być dzieckiem gwiazdy?

  Myślicie, że fajnie być dzieckiem gwiazdy? To prawda, łatwo przekonać starych, by puścili cię na koncert, ale pod innymi względami dzieci słynnych muzyków nie mają lekko.

 • Polskie piosenki w cieniu amerykańskich superbohaterów

  Superprodukcja Marvela "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", polski musical "#WszystkoGra" oraz laureat Złotego Lwa, meksykańsko-wenezuelski film "Z daleka" - to trzy z dziewięciu tytułów, które trafiają na polskie ekrany w pierwszy piątek maja.