• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy na rozdaniu oscarów

Artykuły na temat: polskie gwiazdy na rozdaniu oscarów
 • Oscary 2020: Niespodziewany występ Eminema podczas gali

  Gala rozdania Oscarów 2020 już za nami. Niespodziewanie na scenie wystąpił Eminem.

 • Oscary 2019: Relacja

  ..."Green Book" najlepszym filmem. "Zimna wojna" bez Oscara. Alfonso Cuaron z trzema statuetkami i aż cztery wyróżnienia dla "Bohemian Rhapsody" - oto najważniejsze rozstrzygnięcia 91. w historii ceremonii rozdania Oscarów, czyli najważniejszych nagród w filmowym świecie.

 • Oscary 2020: Elton John pod eskortą policji

  ...powtórzyć, ale nie chcę zapeszać" - mówi Furnish. Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.(...)Elton John w dniu rozdania Oscarów jest bardzo zajęty. Od ponad 25 lat urządza bowiem jedno z najsłynniejszych oscarowych after party. Na corocznej imprezie, organizowanej przez Elton John AIDS...

 • Oscary dla gwiazd "Nebraski"?

  .... 86. gala rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę (w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego) w Dolby Theatre w Los Angeles. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz(...) Payne ma w dorobku m.in. filmy: "Schmidt" (2002, z Jackiem Nicholsonem; dwie nominacje do Oscarów), "Bezdroża" (2004, z Paulem Giamattim i Thomasem Hadenem Churchem; Oscar za scenariusz adaptowany oraz...

 • Amerykańska pisarka apeluje o przyznawanie Oscarów grającym w filmach psom

  Psy mogą być takimi samymi gwiazdami jak ludzie - stwierdza amerykańska dziennikarka i pisarka Wendy Mitchell, która wydała właśnie książkę o najsłynniejszych czworonogach w historii amerykańskiego kina. Dlatego apeluje się do członków akademii filmowych o przyznawanie Oscarów i nagród Bafta w kategorii "najlepszy zwierzęcy aktor".

 • Nostalgiczne Oscary!

  Nominacje potwierdziły, że faworytami tegorocznego rozdania Oscarów są filmy, oddające hołd magii kina. Czy najważniejsza statuetka trafi do któregoś z nich?

 • Oscary 2019: Kto będzie wręczał statuetki?

  Daniel Craig, Whoopi Goldberg, Jennifer Lopez i Brie Larson - m.in. te gwiazdy wystąpią na 91. gali rozdania Oscarów w roli prezenterów odczytujących nazwiska zwycięzców i wręczających statuetki. Wiadomo już także, że w czasie ceremonii usłyszymy wszystkie nominowane piosenki.

 • Oscary 2013: Relacja

  ..."Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Oscary 2017: Najlepsi z najlepszych

  Za nami gale rozdania Złotych Globów i Critics Choice Awards oraz publikacja listy dziesięciu najlepszych filmów National Board of Review. Przed nami ogłoszenie nominacji do najważniejszych nagród przemysłu filmowego - wręczanych po raz 89. Oscarów. Zanim we wtorek, 24 stycznia, poznamy ulubieńców Amerykańskiej Akademii Filmowej, sprawdzamy, kto liczy się w tegorocznej walce o statuetki.

 • Oscary: Element zaskoczenia

  ...- Nominacja dla filmu Agnieszki Holland nie była zaskoczeniem; było wiadomo, że ten film ma szansę na nominację i na nagrodę - uważa Jan A. P. Kaczmarek, zdobywca Oscara. W niedzielę w Hollywood odbędzie się 84. ceremonia rozdania Oscarów.