• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy na wysokich szpilkach

Artykuły na temat: polskie gwiazdy na wysokich szpilkach
 • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

  Festiwal w Cannes czy gala wręczenia nagród MTV Video Music Awards to takie uroczystości, na których możemy śledzić nie tylko samo rozdanie nagród, ale też podziwiać piękne kreacje gwiazd. Nierzadko są one bardzo ekstrawaganckie, czasem szokujące – zawsze jednak mówi się o nich dużo. Czy jednak my same możemy ubierać się jak gwiazdy? Szukanie inspiracji modowych w czasie śledzenia tego rodzaju...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  .... Widzimy zatem piękne polskie morze, plaże oraz wysokie, szklane wieżowce. Bohaterami "Linii życia" są trzy bogate rodziny z trzech środowisk: biznesmenów (Grabowscy), lekarzy (Ostrowscy) i restauratorów(...) dla poruszającego filmu fabularnego), jednak efekt psuje konwencja serialu. Produkcja jest adaptacją włoskiej opery mydlanej "Vivere", co w przełożeniu na polskie realia daje efekt "Mody na sukces...

 • Aniston: Ewolucje na szpilkach

  Jennifer Aniston usłyszała wyrazy podziwu z ust reżysera najnowszego filmu z jej udziałem - "Dorwać byłą" - za to, że udało jej się nadążyć za swoim ekranowym partnerem - Gerardem Butlerem - i zagrać samodzielnie sceny kaskaderskie... na wysokich obcasach.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska znów zatańczy z przystojniakiem!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", rozpoczęła już treningi z gwiazdą, w ramionach której wirować będzie na parkiecie 3. polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem śliczna tancerka i aktorka uczy tańczyć... Krzysztofa Wieszczka, czyli Mikołaja Leśniewskiego z "Na Wspólnej".

 • Spec od typów spod ciemnej gwiazdy

  Grzeczni, dobrze ułożeni bohaterowie nie są dla mnie. Marzę o takich, którzy kosztowaliby mnie sporo skrajnych emocji - mówi Marcin Kwaśny, który tym razem gra "złego faceta" w serialu "Wiadomości z drugiej ręki".

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Tego nie pokazali w telewizji!

  ...lał się strumieniami, a gwiazdy opuszczały imprezę o własnych siłach. Alżbeta Lenska zmęczona chodzeniem na wysokich szpilkach przysiadła na teatralnych schodkach, Marcin Hakiel pozwolił żonie na(...)Gwiazdy Wszyscy dziennikarze oczekiwali sensacji. Ważne było uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czy Julia Wieniawa naprawdę spotyka się z Michelem Morronem, gwiazdorem filmu "365 dni", sfotografowanie...

 • Doda nie dba o zdrowie?

  Wokalistka Virgin Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) kilka tygodni temu przeszła poważną operację kręgosłupa. Przyrzekła wówczas lekarzom, że będzie dbać o zdrowie. I co? Wyjęła z szafy szpilki i znów szarżuje - czytamy w "Super Expressie".

 • Agnieszka Radwańska: Jak będzie wyglądał jej ślub?

  ...najlepiej czuje się w wysokich szpilkach Christiana Louboutina.(...) polskie, na nie więcej niż 150 osób. Najważniejsze szczegóły uroczystości, czyli datę i miejsce owiewa tajemnica. Jest wielce prawdopodobne, że goście poznają je w ostatniej chwili. Choć suknię...

 • Filmowe Święto Niepodległości

  W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu główne kanały telewizyjne zwiększają liczbę filmów w swoich ramówkach. Najwięcej polskich filmów zaserwuje widzom TVP.