• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy o beyonce

Artykuły na temat: polskie gwiazdy o beyonce
 • Kto był na koncercie Beyonce?

  Polskie gwiazdy bawiły się w sobotę (25 maja) na koncercie Beyonce, która wystąpiła w ramach Oange Warsaw Festival. Na Stadion Narodowy w Warszawie przybyli m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Halina Mlynkova i Krzesimir Dębski.

 • Aleksandra Szwed jako Beyonce

  Aleksandra Szwed w każdym odcinku show "Twoja twarz brzmi znajomo" zachwyca swoimi metamorfozami. Teraz jednak przed artystką prawdziwe wyzwanie. Musi zamienić się w Beyonce.

 • Czy Beyonce i Jay-Z uratują sztukę?

  Amerykańscy artyści pokazują, jak z sukcesem można połączyć muzykę popularną czy kulturę hip hopu ze sztuką wysoką. To m.in. dzięki jednemu z najlepszych zeszłorocznych teledysków - "Apeshit" duetu Beyonce i Jaya-Z, muzeum w Luwrze odnotowało rekordową frekwencję odwiedzających w 2018 roku.

 • Ania Karwan: Marzenie zaśpiewania z Beyonce

  ..."Moje marzenia są ogromne, ale bardzo w nie wierzę" – mówi wokalistka. Pragnie m.in. zaśpiewać wspólnie z Igorem Herbutem oraz Beyonce. Gwiazda uważa, że świetnie odnalazłaby się w duecie z wokalistą LemOn, oboje śpiewają bowiem bardzo emocjonalnie.

 • Beyonce i Jay-Z w Warszawie: Wpadka z drabiną

  ..."Uczyniliście ten wieczór cudownym" - powiedziała do fanów podczas koncertu w Warszawie Beyonce. Piosenkarka wraz z Jayem-Z wystąpili w sobotę (30 czerwca) w ramach trasy On The Run II promując album "Everything is love".

 • Edyta Górniak w utworze Beyonce "Listen"

  Polska wokalistka intensywnie przygotowuje się do występu na Top Łódź Festival (20 sierpnia). Na próbach piosenkarka wykonała m.in. utwór Beyonce "Listen". Z nagraniem możecie zapoznać się poniżej.

 • Reklamy z gwiazdami

  Polskie wokalistki niestrudzenie podążają śladami zagranicznych gwiazd show-biznesu. Nie chodzi tu jedynie o inspiracje muzyczne czy modne ubrania, ale też o sprzedaż swojego wizerunku na potrzeby reklamy.

 • Beyonce przeprasza za odwołanie koncertu

  Amerykańska gwiazda zapewnia, że czuje się już lepiej i wznawia trasę koncertową. Przypomnijmy, że 25 maja Beyonce ma wystąpić na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 • Gwiazdy świętują z RMF FM

  W piątek, 1 października, rozpoczyna się kolejna kampania reklamowa radia RMF FM, które przygotowuje się do obchodów 15-lecia. Z tej okazji za dwa tygodnie, 15 października, w sklepach pojawi się dość niezwykły zestaw trzech płyt, zatytułowany "Najlepsza muzyka. Jak zawsze RMF FM", na którym można usłyszeć wielkie gwiazdy muzyki pop, w tym m.in. Shakirę, Ricky'ego Martina i Jennifer Lopez.

 • 2016 w muzyce: Solange i Beyonce dominują, Taco Hemingway i Popek rozczarowaniem

  ...momentu, w którym stał się odrębnym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej. Stąd Furią zachwycają się największe światowe muzyczne serwisy. I słusznie. Ich ostatnia płyta miażdży bardziej niż MechaKorwin(...) podstawowe prawa i wolność wyboru. Daniel Kiełbasa: PRO8L3M - "PRO8L3M" Stara szkoła czy nowa szkoła? Taka dyskusja przetacza się również na polskiej scenie rapowej od jakiegoś czasu. Wydaje się, że...

Wideo na temat: polskie gwiazdy o beyonce
 • Beyonce na nowej diecie! Tym razem to...

  Okazuje się, że nie tylko polskie celebrytki oszalały na punkcie diety pudełkowej! Beyonce przeszła na jej wegańską odmianę! Posiłki dobrała we współpracy ze swoim trenerem. Gwiazda rozpoczęła współpracę z firmą "22 Days Nutrition". W ofercie serwisu z dostawą do domu znajdują się 3 różne posiłki, które w 22 dni pozwalają wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe. Beyonce już wcześniej, wspólnie

Dyskusje na temat: polskie gwiazdy o beyonce
 • Re: Gwiazdy walczą z hejtem w sieci

  Pooglądaj sobie chociażby polskie filmy przedwojenne z Bodo, Żabczyńskim, Iną Benitą czy Ćwiklińską i wtedy zastanów się, kogo nazywasz gwiazdą. P.S. Celebrytą to jest Beyonce, która ma miliony na koncie, kilka wydanych płyt i singli, jest rozpoznawana na całym świecie a nie jedna czy druga uczestniczka kiepskiego telewizyjnego show, która zasłynęła tym, że pokazała kawałek cycka i jest znana bo