• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy ranking

Artykuły na temat: polskie gwiazdy ranking
 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Najgorsze polskie gwiazdy

  ...będą nosić najgorsze polskie gwiazdy? "Ranking the Star" chce wprowadzić telewizja Polsat do swojej jesiennej ramówki. Program wyprodukuje firma Rochstar odpowiedzialna m.in. za "Jak oni śpiewają(...)"Ranking the Star" okazał się hitem japońskiej telewizji. W programie bierze udział dziesięć gwiazd, które nawzajem się oceniają. W zagranicznych wersjach show uczestnicy mieli np. wybrać osobę...

 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Ranking głupoty telewizyjnej

  Tygodnik "Newsweek" opublikował swój ranking najgłupszych programów telewizyjnych w Polsce. "Stacje od kilku sezonów uczestniczą w szaleńczym wyścigu o to, kto wyprodukuje głupszy program" - pisze gazeta. Kto znalazł się na liście?

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  ...pierwszy widzowie TVN Style obejrzeli epizod pokazujący ranking najbardziej medialnych ślubów polskich gwiazd - w zestawieniu znalazły się ceremonie ślubne Małgorzaty Rozenek, Piotra Rubika(...) odbyła się w warszawskiej Katedrze Wojska Polskiego - kościół miał zostać zamknięty na czas uroczystości, zanim to się stało, w ławach zasiadły już jednak osoby niezaproszone przez młodą parę. Do...

 • Te koncerty polecamy najbardziej. Ranking!

  Lista zbliżających się koncertów zagranicznych gwiazd przyprawia o ból głowy. Jak połapać się w tym gąszczu słynnych nazwisk? Spieszymy z pomocą i prezentujemy ranking 10 koncertów, których nie można przegapić.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  ...ocenzurowany przez Telewizję Polską żart z gali rozdania Złotych Lwów, gwiazdy pochwaliły się kreacjami z czerwonego dywanu, a Michał Żebrowski na wesoło skomentował obsadę serialu "Wiedźmin".

 • Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.

 • Kto w "Rankingu gwiazd"?

  Tym razem nie będzie tańca, śpiewu, akrobatyki na arenie czy lodzie. Teraz gwiazdy zdradzą swoje sekrety i poszukają u siebie wad. A wszystko w nowym show Polsatu "Ranking gwiazd". Pojawiła się już pełna lista uczestników.

Zdjęcia na temat: polskie gwiazdy ranking