• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy w marynarkach

Artykuły na temat: polskie gwiazdy w marynarkach
 • Dan Bilzerian, Kimchi Chi, Veronica Carol Blades - kim są kontrowersyjne gwiazdy Instagrama?

  ...zrobiło się jakby ciszej. Były uczestnik "Tańca z gwiazdami", zawodnik federacji MMA i autor kilku chwytliwych przebojów, do których pląsało swego czasu wielu użytkowników polskiego YouTube'a, wciąż...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Marta Tomczak z "Projekt Lady" w ciąży

  Startuje 4. edycja "Projekt Lady". Przypomnijmy jedną z najciekawszych uczestniczek dotychczasowych edycji programu TVN. Marta Tomczak do show przyszła w poszukiwaniu swojej "kobiecości". Trudno jej było porzucić wojskowe nawyki, których nabrała podczas służby w jednostce wojskowej Polskiej Marynarki Wojennej. Udało jej się jednak przejść spektakularną metamorfozę. Dzisiaj prowadzi własny biznes...

 • Józef Pawłowski warszawskim łobuzem

  Po występie w "Mieście 44" Józef Pawłowski przyjął propozycję zagrania w kolejnej produkcji osadzonej w czasach międzywojennych. W serialu biograficznym o Eugeniuszu Bodo wcieli się w postać warszawskiego łobuza, który zaprzyjaźnił się z głównym bohaterem.

 • Anna Przybylska i nieznane dotąd kulisy z jej życia! Szok

  Śmierć Anny Przybylskiej (†35 l.) wstrząsnęła całą Polską. Utalentowana, wrażliwa i pogodna aktorka na zawsze zapisała się w historii polskiego kina. Mimo że od jej odejścia minęło już pięć lat, to wciąż na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty z życia aktorki. Mama Ani, Krystyna Przybylska zdecydowała się opowiedzieć wzruszającą historię dotyczącą gwiazdy.

 • Jan Machulski w "Fabryce Gwiazd"

  Do Akademii zawitał wybitny polski aktor Jan Machulski. Spotkał się z mieszkańcami Akademii i poprowadził lekcje aktorstwa.

 • Izabella Scorupco wyszła za szwedzkiego biznesmena! Tygodnik zdradza szczegóły związku!

  Izabella Scorupco (49 l.) kolejny raz została mężatką i wygląda na to, że jest niezwykle szczęśliwa z tego powodu. Tygodnik "Świat i Ludzie" postanowił wyjawić, kim jest nowy ukochany gwiazdy.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • Ewa Minge jest nie do poznania! Pokazała zdjęcie!

  Ewa Minge (52 l.) to barwna osobowość polskiego show-biznesu. Tym razem projektantka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem z przeszłości i trzeba przyznać, że Ewa bardzo się zmieniła!

 • Gdzie spotkacie gwiazdy "M jak miłość"?

  W najbliższą sobotę, 22 sierpnia, Trójmiasto opanują wielbiciele "M jak miłość"! Organizatorzy III Ogólnopolskiego Zlotu Fanów serial u planują, że na Placu Grunwaldzkim w Gdyni (przed Teatrem Muzycznym) pojawią się tysiące miłośników rodziny Mostowiaków.