• Informacje na temat:

  polskie hity 2010

Artykuły na temat: polskie hity 2010
 • Filmowe hity lata!

  Produkcje, których premiery zaplanowano na lipiec, to takie hity jak: "Niesamowity Spider-Man" (USA, reż. Marc Webb), "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów" (USA, reż. Steve Martino, Mike(...)" ("The Amazing Spider-Man") trafi na polskie ekrany 4 lipca. W poprzednich latach w Spider-Mana wcielał się Tobey Maguire. U Marca Webba postać tę zagrał Andrew Garfield. Zamieniający się w człowieka...

 • Wakacyjne hity filmowe

  ...wakacyjnymi hitami! "Merida waleczna" (premiera 17 sierpnia) to kolejna obok "Epoki lodowcowej 4: Wędrówki kontynentów 3D" oraz "Madagaskaru 3" animacja, która ma szansę podbić polskie kina(...) późno. W animacji będzie można usłyszeć głosy takich gwiazd, jak: Kelly MacDonald, Emma Thompson i Billy Connolly, a w polskiej wersji: Dominika Kluźniak oraz Andrzej Grabowski. "Niezniszczalni...

 • Telewizyjne hity weekendu

  Największymi, telewizyjnymi hitem weekendu okazały się dwie pozycje: kabaretowy program opolskiego festiwalu (TVP1) oraz kolejny odcinek programu "Mam talent!"( TVN).

 • Filmowe hity w telewizji

  Fani dobrych filmów powinni poczuć się usatysfakcjonowani, bo w pierwszych tygodniach 2010 roku w telewizji czeka ich prawdziwy wysyp hitów, z najpopularniejszymi gwiazdami w rolach głównych.

 • Jesienne serialowe hity

  Szykuje się jesień serialożerców! Takiej ilości amerykańskich przebojów jeszcze w polskiej telewizji nie było. Przed nami nowe odcinki wszystkich ulubionych seriali i całkiem nowe produkcje.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Varius Manx: Pierwszy koncert po powrocie

  Poznaliśmy nazwiska polskich wykonawców na Life Festival Oświęcim 2010. Na tej imprezie odbędzie się premierowy koncert powracającej na scenę grupy Varius Manx z nową wokalistką.

 • To niesamowite zjawisko...

  Przed nami Piknik Country Mrągowo 2010. W najbliższą sobotę, 24 lipca, zobaczymy na scenie wielkie gwiazdy i młode talenty. Jakie atrakcje nas czekają?

 • Eurowizja 2003: Na kogo i jak głosować?

  ...kompozycji, którą Adieu zaśpiewa podczas eliminacji do finału Eurowizji, jest Robert Janson, lider grupy Various Manx. Jan Benedek - "Here Comes Your Time". Jan Benedek obecny jest na polskiej scenie rockowej już od lat. Gitarzysta debiutował w 1989 r. w zespole Tilt, a w latach 1990-1994 współtworzył grupę T.Love, wraz z którą nagrał takie hity, jak "Warszawa", czy "King". Blue Café - "You May...

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.