• Informacje na temat:

  polskie magazyny

Artykuły na temat: polskie magazyny
 • Polskie kino bez "Kina"?

  ...informacja, że najpoważniejsze polskie pismo o kinie może upaść, kinomani w internecie zareagowali niemal natychmiast, rozpowszechniając tę wiadomość na portalach społecznościowych. Na stronach "Gazety(...) w rodzaju nagród Złotych Kaczek miesięcznika Film ". Warto pamiętać, że magazyny filmowe o podobnym profilu i prestiżu, jak "Sight and Sound" w Wielkiej Brytanii, "Cahiers du Cinema" we Francja czy...

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  .... Teraz ci sami ludzie mnie bronią, kiedy czytają o nas plotki lub krytyczne opinie" - mówi Koroniewska. A tych jest sporo, bo magazyny plotkarskie już podchwyciły temat i chętnie relacjonują to, co...

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  W czwartek, 14 czerwca, "król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi 55. urodziny. To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda, króla Juliana i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  ..."Król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi w piątek, 14 czerwca, 50. urodziny! To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Reżyserski debiut Sofii Coppoli w polskich kinach

  ...tegorocznego 17. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. 27-letnia Sofia Coppola od lat zajmuje się fotografią i projektowaniem mody. Jej zdjęcia były wykorzystywane przez takie magazyny, jak...

 • Gorąca jesień w "Pytaniu na śniadanie"

  Wiele zmian szykuje się w "Pytaniu na śniadanie". Pojawią się nowe magazyny, m.in. "Misja Mama", "Kobieta za kierownicą" oraz "Szperacze .tv". "Będzie gorąco" - zapowiada nowa para prowadzących - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

 • Nowy talk show telewizji TVN!

  Telewizja TVN wprowadza na polski rynek telewizyjny zupełnie nowy, autorski program, będący odpowiedzią na emitowane o popołudniowej porze magazyny informacyjne, wstępnie podsumowujące dzień. Godzinny talk show nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:55. Premiera już 4 października!

 • Horror i thriller: Bać się z głową

  Przeróżne magazyny filmowe serwują nam co jakiś czas kolejne plebiscyty na najlepszy horror wszech czasów. Rzut oka na rozbieżności kolejnych zestawień nie pozostawia jednak złudzeń, że zbyt często mylimy horror z thrillerem. Czy jest jakaś różnica między "Milczeniem owiec" Demme'a, a "Lśnieniem" Kubricka? Owszem jest, i to gatunkowa.

 • TVP walczy o pieniądze

  Telewizja Polska, Polskie Radio oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przeprowadzą wspólną kampanię informacyjną na temat abonamentu i jego wpływu na system funkcjonowania mediów publicznych.

 • "Legiony": Kostiumowy rozmach

  .... W Muzeum Wojska Polskiego jest mundur Józefa Piłsudskiego, ale chcieliśmy mieć uniform szeregowego żołnierza. Szukaliśmy jakiś miesiąc, znaleźliśmy rodzinę spod Krakowa, która przechowuje do dziś mundur jednego ze swoich przodków. I to był nasz wzorzec" - wspominał reżyser Dariusz Gajewski. Kostiumografowie odwiedzili też filmowe magazyny w Hiszpanii, szukając odpowiednich strojów cywilnych...