• Informacje na temat:

  polskie miss

Artykuły na temat: polskie miss
 • Miss Nowego Jorku w polskim serialu

  Davina Reeves-Ciara w 2010 roku sięgnęła po koronę Miss Nowego Jorku. Czarnoskóra piękność porzuciła jednak karierę w amerykańskim show-biznesie, bo wybrała miłość. Teraz z mężem i dziećmi mieszka pod Wałbrzychem. Zobaczymy ją w jednej z pierwszoplanowych ról w nowej produkcji Canal+ "Żmijowisko".

 • "Dziewczyny z Dubaju": Doda zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu?

  Filmem "Dziewczyny z Dubaju" Dorota Rabczewska debiutuje jako producentka filmowa. Obraz pokaże pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd, a Doda zamierza "zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu". W obsadzie, poza krajowymi aktorami, pojawią się międzynarodowe gwiazdy. Kiedy kinowa premiera?

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • "Mięso": Kanibalistyczny horror w polskich kinach

  22 września na ekrany polskich kin trafi francuski horror "Mięso".

 • Antek Smykiewicz stracił kontrakt płytowy po powrocie z Azji: Traktują nas jak mięso armatnie

  ...do zarabiania pieniędzy, a nie jak ludzi. Byliśmy na kwarantannie i dlatego nie mogliśmy skończyć materiału. Nikt się nie pytał, jak się czujemy i czy wszystko w porządku. To jest takie polskie...

 • Polskie filmy na Berlinale

  ...statuetki Złotego Niedźwiedzia oraz nominacji do Europejskiej Nagrody Filmowej ma podczas 67. Berlinale reżyserka Michalina Musielak. Jej krótkometrażowy film dokumentalny "Miss Holocaust" będzie...

 • Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi galę Miss Supranational

  Już 6 grudnia o godzinie 20.05 na antenie Polsatu 77 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł i koronę 11. edycji Miss Supranational 2019. Uroczystą galę, która będzie transmitowana do ponad 140 krajów, poprowadzi zwycięzca 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Damian Kordas. Towarzyszyć mu będzie prezenterka BBC - Anita Jones.

 • Weekend w kinie: Miss czy misja?

  Siedem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 10 sierpnia. Najgłośniejsze z premier to z całą pewnością szósta już część "Mission: Impossible" i realizowany przez 25 lat "Człowiek, który zabił Don Kichota".

 • "Miss Sloane": Jessica Chastain kontra producenci broni

  Nominowana do Złotego Globu Jessica Chastain rzuca wyzwanie producentom broni! Thriller Johna Maddena "Miss Sloane" już wkrótce w polskich kinach.

 • Berlinale 2017: Trzy polskie filmy w trzech konkursach

  ..."Pokot" Agnieszki Holland, "Miss Holocaust" Michaliny Musielak i "Królewicz Olch" Kuby Czekaja - to trzy spośród polskich filmów, które powalczą o nagrody na rozpoczynającym się w czwartek, 9 lutego, 67. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale.

Zdjęcia na temat: polskie miss
Wideo na temat: polskie miss
 • Michał Witkowski pisze książkę o polskim show-biznesie!

  , który ma "przydać się do prozy”. "Całe dwa lata happeningu i obserwacji do powieści o show-biznesie, która wyjdzie naprawdę niebawem!" Mężczyzna w oświadczeniu zapewnił również o śmierci "Miss Gizzi". W nowej książce zapowiedział wnikliwą analizę polskiego show-biznesu, w której skupi się na blogerkach modowych oraz dziennikarzach. (Agencja TVN/x-news)

 • Maja Ostaszewska: Kupowanie żywych karpi jest obrzydliwe

  Maja Ostaszewska co roku apeluje do miłośników ryb, by podczas świąt zrezygnowali z tradycji kupowania żywego karpia. Twierdzi, że Boże Narodzenie to czas, który powinien kojarzyć się z miłością i wzajemną dobrocią, a nie ze znęcaniem nad niewinnymi stworzeniami. Chociaż artystka lubi tradycyjne, polskie potrawy, przyznaje, że w jej domu na wigilijnym stole królują dania wegańskie

 • Olga Frycz została wegetarianką!

  Wegetarianizm to coś więcej niż tylko modna dieta, to styl życia – przekonują polskie gwiazdy. Rezygnację z jedzenia mięsa łączą z walką o prawa zwierząt. Do grona gwiazd niejedzących mięsa co chwilę dołączają kolejne. Ostatnio także Olga Frycz.

Dyskusje na temat: polskie miss