• Informacje na temat:

  polskie modelki w hiszpanii

Artykuły na temat: polskie modelki w hiszpanii
 • Polskie modelki mają osobowość!

  Na co dzień juror programu "Top Model. Zostań modelką" Marcin Tyszka mieszka w Paryżu. Uwielbia orchidee i... piękne modelki.

 • Krist Van D: Zobacz piękną modelkę!

  Polski DJ kryjący się pod pseudonimem Krist Van D, znany m.in. ze współpracy z Gosią Andrzejewicz, przygotował kolejny taneczny utwór. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać wakacyjny teledysk do nagrania "Beautiful", w którym śpiewa mieszkająca w Hiszpanii wokalistka Terri Bjerre (m.in. Lutricia McNeal, DONS, 2 Eivissa, Chris Norman), dobrze znana na europejskiej scenie klubowej.

 • Tiësto, Don Diablo i inne gwiazdy Don't Let Daddy Know charytatywnie dla polskich dzieci

  Organizator pierwszej polskiej imprezy Don't Let Daddy Know (30 listopada w Ergo Arenie, Gdańsk/Sopot) uruchomił aukcję charytatywną podczas której można wylicytować m.in. spotkanie ze wszystkimi gwiazdami wydarzenia. Podczas koncertu wystąpią czołowe gwiazdy muzyki tanecznej z Tiësto na czele. Cały dochód aukcji zostanie rozdzielony po równo na dwa wybrane domy dziecka.

 • Ostre "nie" dla polskich aktorek!

  ...z Polski, Węgier i Ukrainy, grających we włoskich produkcjach. "W Anglii grają angielskie aktorki, tak jak w Hiszpanii hiszpańskie, a we Francji - francuskie" - dodał. Rossella wyraził też przekonanie, że...

 • Karolina Pajączkowska: Nowa prezenterka TVP Info

  Karolina Pajączkowska przechodzi z TVN24 BiS do Telewizji Polskiej. Specjalizująca się w tematyce międzynarodowej prezenterka zadebiutuje na antenie TVP Info 10 listopada.

 • Gianluca Vacchi po raz pierwszy w Polsce: Od biznesmena do gwiazdy Instagrama

  Mający ponad 14 mln fanów na Instagramie Gianluca Vacchi będzie jedną z gwiazd pierwszej polskiej imprezy Don't Let Daddy Know (30 listopada w Ergo Arenie, Gdańsk/Sopot).

 • Berlinale 2014: "Nimfomanka" bez cenzury i polska "Obietnica"

  Dzisiaj rozpoczyna się 64. edycja festiwalu filmowego w Berline. O Złotego Niedźwiedzia powalczy 20 filmów, jednak najwięcej emocji wzbudza pokaz nieocenzurowanej wersji "Nimfomanki" Larsa von Triera. Polskim akcentem będzie premiera "Obietnicy" Anny Kazejak.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Martyna Wojciechowska: Najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" oraz redaktor naczelna polskiej edycji "National Geographic", nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim życiem prywatnym. Dziennikarka jest przede wszystkim skupiona na pracy zawodowej, w której - jak mówi - przeżywa właśnie najlepszy czas, bo odnosi wiele sukcesów. Jednym z nich jest sprzedaż emisji jej...

 • "Love Island": Ale afera! "Składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa"

  Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk byli uczestnikami emitowanej na Polsacie pierwszej polskiej edycji programu "Love Island". Para poznała się i zakochała w trakcie kręcenia reality show w słonecznej Hiszpanii. Modelka i bokser dotarli do finału programu. Chociaż go nie wygrali, po zakończeniu "Love Island" nadal byli razem. Ich miłość nie trwała jednak długo... Po kilku tygodniach...