• Informacje na temat:

  polskie modelki w hollywood

Artykuły na temat: polskie modelki w hollywood
 • Piękna Polka podbiła Hollywood. Co dzisiaj robi Joanna Pacuła?

  ...​Obok Poli Negri jest jedyną polską aktorką, której udało się podbić Hollywood. Już pierwsza rola w amerykańskiej produkcji, przyniosła jej nominację do Złotego Globu. Od kilku lat gra coraz mnie. Mówi się nawet, że odrzuciła szansę na karierę. Co się stało z Joanną Pacułą?

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Teresa Tuszyńska: Nawet do ślubu szła na rauszu. To straszne, jak nałóg wyniszczył piękną gwiazdę!

  Krótka kariera Teresy Tuszyńskiej (†54 l.) zaczęła się według wzorców z Hollywood. I zakończyła także według jednego z nich. Tego najgorszego...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Tragiczna śmierć życiowego partnera polskiej aktorki i modelki Katarzyny Smutniak (37 l.), Pietro Taricone (+35 l.), wywołała prawdziwy wstrząs we Włoszech. Musiało minąć wiele lat, by piękna Polka na nowo mogła odzyskać radość życia. Pomógł jej w tym starszy o 19 lat nowy ukochany...

 • Zakościelny podbije Hollywood?

  Maciej Zakościelny ma szansę zaistnieć na amerykańskim rynku filmowym. Dzięki swej dziewczynie, aktorce i modelce Izabelli Miko, nasz gwiazdor otrzymał propozycję występu w hollywoodzkiej produkcji.

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Aktorzy, muzycy, sportowcy i modelki – choć zarabiają na życie w różny sposób, to wszystkich ich łączy jedno – sławę i wysokie zarobki w mniejszym lub większym stopniu zawdzięczają swojemu ciału. Nic więc dziwnego, że ubezpieczają poszczególne nogi czy głos na sumy, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nigdy się nawet nie śniło. Sprawdź, kto co ubezpieczył i ile na to wydał.

 • Kolekcja modelek Leonarda Di Caprio

  Romeo z Hollywood, Leonardo Di Caprio (32) ma chyba słabość do ślicznych dziewczyn ze świata mody.

 • Oto najlepiej zarabiający celebryci świata

  ...15. Dwayne Johnson      Listę najlepiej zarabiających gwiazd otwiera Dwayne Johnson. Amerykański wrestler, aktor i futbolista zarobił 89,4 mln dolarów. Na dużym ekranie zadebiutował w 2001 roku rolą króla Skorpiona w filmie "Mumia powraca". Karierę w Hollywood zrobił nie tylko dzięki nieprzeciętnej budowie ciała, ale również wrodzonej charyzmie. Później zagrał m.in. w "Szybkich i wściekłych...

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

Dyskusje na temat: polskie modelki w hollywood
 • Re: Anna Przybylska, czyli Karolina...

  startować . Taka prawda. A jak tam wy panowie, polskie pijaczynki z brzuszkami i zaniedbałymi sylwetkami. Ciekaw jest który z was w tym wieku będzie choćby w 1/10 tak atrakcyjny. Na to trzeba dbać o siebie całymi latami. Nawet 10 nie wystarczy. W Hollywood modelki i aktorki codziennie przez całą prawie karierę uprawiają biegi. Niektóre, te bardzo znane, potrafiły by bez zadyszki (!) przebiec 15