• Informacje na temat:

  polskie muzyczne

Artykuły na temat: polskie muzyczne
 • "Mam talent": Muzyczna odsłona pierwszego półfinału

  W sobotę, 27 października, rozpoczną się półfinałowe odcinki 11. edycji "Mam talent". Na start widzowie zobaczą trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • Muzyczne Nowe Horyzonty

  W tym roku miłośników filmu i muzyki czeka niezapomniana podróż po dźwiękach. 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, obok sceny klubowej we wrocławskim Arsenale, zaprezentuje dwa wyjątkowe wydarzenia muzyczne.

 • Muzyczne cytaty 2017 roku – Polska

  Oto co zaskakującego i wzruszającego powiedziały polskie gwiazdy muzyki przez ostatnie 12 miesięcy.

 • Krakowski Festiwal Filmowy: Muzyczna mapa świata

  Już po raz szósty dokumenty muzyczne z całego świata zmierzą się o nagrodę Złotego Hejnału w najmłodszym konkursie Krakowskiego Festiwalu Filmowego - Międzynarodowym Konkursie Dokumentów Muzycznych DocFilmMusic .   " Wielkie gwiazdy muzyczne są często producentami swoich filmowych portretów. W tegorocznym konkursie mamy do czynienia z nowym zjawiskiem. Muzycy sami reżyserują filmy o sobie...

 • Muzyczne Nowe Horyzonty

  W tym roku miłośników filmu i muzyki czeka niezapomniana podróż po dźwiękach. 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, obok sceny klubowej we wrocławskim Arsenale, zaprezentuje dwa wyjątkowe wydarzenia muzyczne.

 • Najlepsze muzyczne cytaty 2016 roku - Polska

  Oto co zaskakującego i wzruszającego powiedziały polskie gwiazdy muzyki przez ostatnie 12 miesięcy.

 • Znajdź się na muzycznej mapie: Piosenki o polskich miastach

  Czesław Niemen - "Sen o Warszawie" Podróż po muzycznej mapie rozpoczynamy od stolicy, bo to właśnie o niej powstał jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów, który na wiele lat utkwił w pamięci(...) & Marek Grechuta - "Kraków" Z Warszawy udajemy się wprost do Krakowa, miasta kultury, historii, sztuki i nauki, tradycji i nowoczesności, turystów i Krakusów. W muzycznej opowieści grupy Myslovitz...

 • Redakcja muzyczna Trójki odmawia zastępstw za Annę Gacek

  Dziennikarze redakcji muzycznej radiowej Trójki oświadczyli, że nie będą prowadzić audycji w zastępstwie Anny Gacek.

 • Trójka: Mariusz Owczarek nowym dyrektorem muzycznym. Kto wraca do stacji?

  Nowym dyrektorem muzycznym Programu III Polskiego Radia został Mariusz Owczarek, który poprowadzi też specjalne wydanie Listy Przebojów. Nowy dyrektor i redaktor naczelny Kuba Strzyczkowski namówił do powrotu dziennikarzy, którzy w ostatnim czasie ogłosili swoje odejście.

 • "Otwieramy Koncerty": Mocny apel branży muzycznej do rządu

  ..."Żądamy równego traktowania!" - apelują w piśmie skierowanym do m.in. premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefów klubów parlamentarnych PO i PSL menedżerowie wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, którzy rozpoczęli akcję "Otwieramy Koncerty".

Zdjęcia na temat: polskie muzyczne
Wideo na temat: polskie muzyczne
 • Lidka Kopania dogryza polskim wokalistkom: Te mniej utalentowane są z przodu

  Lidia Kopania nie jest zachwycona sytuacją na polskim rynku muzycznym. Jej zdaniem kariery robią obecnie osoby mało utalentowane. Te, które naprawdę coś potrafią, "grzeją ławki". (WideoPortal/x-news)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 6.

  Zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny. Zobaczcie, kto poradził sobie najlepiej w odcinku numer 6!

 • Zbigniew Wodecki: Chciałem pocieszyć branżę, że się kończę

  Zbigniew Wodecki od kilkudziesięciu lat odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Artysta ostatnimi czasy zdradził, że ma problemy ze zdrowiem. Czy migotanie przedsionka i lekka rozedma płuc przeszkodzą Wodeckiemu w dalszym koncertowaniu?

Dyskusje na temat: polskie muzyczne
 • Re: Najbardziej kontrowersyjne polskie seriale

  Belle Epoque miał parę plusów i ujemnych :-) - świetne scenografie, wiernie oddane stroje, wnętrza, pojazdy, sam pomysł na kryminał w stylu Sherlocka Holmesa też był dobry. Do tego drewniana gra aktorów, nawet tych tzw. pierwszoplanowych, idiotyczne podkłady muzyczne, marna dykcja, albo źle nagrane ścieżki dialogowe - albo jedno i drugie. Miała być tu jakość, wyszło psiakość jakoś.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  było jak mało kogo wówczas) przywoził wiele dolarów i podarków, dzięki temu miał mieszkanie własnościowe w Warszawie, telewizor na pilota i odtwarzacze muzyczne oraz wideo. Był młody, w miarę przystojny, robił wrażenie, szczególnie na kobietach, starał się być światowcem, wygłaszał jednak prymitywne kazania szkalujące polskie państwo, przez co zrobiło się o nim głośno. Był idealnym typem na ofiarę

 • Re: Kultowe seriale: 50 lat od premiery "Czterech pancernych i psa"

  Mam apel do organizatorów tej imprezy, być może wykopiecie z archiwum TVP koncert-widowisko muzyczne, które się odbyło na festiwalu piosenki żołnierskiej w 1973r. w Kołobrzegu p.t. 'czterej pancerni i pies' , owszem - zachował się zapis audio i Polskie Nagrania Muza wydało płytę 'gliniankę' i jest płyta CD pod nr PNCD 669 ale nie wiadomo, czy zachował się obraz, pamiętam to widowisko z Kołobrzegu