• Informacje na temat:

  polskie prezenterki tv

Artykuły na temat: polskie prezenterki tv
 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Karolina Pajączkowska: Nowa prezenterka TVP Info

  Karolina Pajączkowska przechodzi z TVN24 BiS do Telewizji Polskiej. Specjalizująca się w tematyce międzynarodowej prezenterka zadebiutuje na antenie TVP Info 10 listopada.

 • Natalia Szroeder zadebiutuje w roli prezenterki telewizyjnej

  Natalię Schroeder zobaczymy drugiego dnia festiwalu na koncercie Zbigniewa Wodeckiego z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej. "Wraz z Krzysztofem Ibiszem poprowadzę tę część festiwalu. Zaśpiewam również w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Bardzo się z tego cieszę, to dla mnie spełnienie marzeń" - mówi PAP Life. Dla 21-letniej gwiazdy będzie to debiut w roli prezenterki. - Z natury...

 • Polsat SuperHit Festiwal: Natalia Szroeder zadebiutuje jako prezenterka

  Natalię Szroeder zobaczymy drugiego dnia festiwalu na koncercie Zbigniewa Wodeckiego z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej. "Wraz z Krzysztofem Ibiszem poprowadzę tę część festiwalu. Zaśpiewam również w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Bardzo się z tego cieszę, to dla mnie spełnienie marzeń" - mówi PAP Life. Dla 21-letniej wokalistki będzie to debiut w roli prezenterki. "Z natury...

 • Marta Budzyńska-Giersz reporterką i prezenterką Polsat News

  ...rozpoczęła w Programie I Polskiego Radia, skąd w 2007 roku trafiła do "Panoramy" w TVP2. Przez kilka miesięcy była również w zespole "Wiadomości". Jako reporter zajmowała się sprawami o tematyce...

 • Polskie gwiazdy zdradzają sekrety z życia swoich psów

  Nicpoń, George, Bonnie - czyżby to bohaterowie kreskówek? Nie, to imiona czworonogów, które zdobyły serca polskich gwiazd. W Dzień Psa, który świętujemy 1 lipca, przyjrzyjmy się niektórym z psich celebrytów.

 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  Polskie gwiazdy, chcąc wykorzystać swoją popularność i zdolność oddziaływania na ludzi, chętnie wspierają akcję "Zostań w domu". A przy okazji radzą, co można robić w czasie izolacji. Proponują swoim fanom, by wykorzystały ten czas na sen, uprawianie ogrodu czy leżenie przed telewizorem. Tymi radami i towarzyszącymi im zdjęciami często irytują jednak swoich wielbicieli, którzy tłumaczą celebrytom...

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  "U nas goście mogą być tacy, jacy są naprawdę" - twierdzą gwiazdy, które podczas kwarantanny spontanicznie zaczęły robić własne programy na Instagramie. W rozmowie z PAP Life Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i Rafał Zawierucha opowiadają o fenomenie show stworzonego na czas domowej izolacji i o tym, jak rozwiną wymyślone przez nich formaty, gdy kwarantanna się skończy.

 • Miss Nowego Jorku w polskim serialu

  ..., po zagraniu ogarniętej reporterską pasją Adaomy, obiecuje sobie, że skończy te książki. Polskie wydawnictwa zabiegają o współpracę z Daviną i jej mężem, ale to powiększająca się rodzina była dla...

 • Nie żyje Irena Dziedzic, legenda polskiej telewizji

  Irena Dziedzic, legenda polskiej telewizji, zmarła w wieku 93 lat. Jej pogrzeb odbył się 14 stycznia w Laskach, ponad dwa miesiące po śmierci.

Zdjęcia na temat: polskie prezenterki tv
Wideo na temat: polskie prezenterki tv
 • Omenaa Mensah wspomina najlepsze i najgorsze wakacje

  Najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia Omenaa Mensah wiąże z dzieciństwem. Wspomina zwłaszcza kolonie, na które jeździła z bratem, oraz wyjazdy z babcią nad polskie morze. Podróżą, która zmieniła życie prezenterki, był natomiast wyjazd do Ghany w 2014 roku, który określa jako niemal mistyczne doświadczenie. A co z najgorszymi wakacjami?

 • Zamachowska: Nie pozwólmy sprowadzić młodych kobiet do stereotypu "ładnej laski"

  Niedawno kinową premierę miał film „Gorący temat” w reżyserii Jaya Roacha. Produkcja oparta jest na autentycznych wydarzeniach i porusza temat molestowania seksualnego w jednej z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Zdaniem Moniki Zamachowskiej film nie jest wystarczająco wnikliwy i pozostawia spory niedosyt. Prezenterka tłumaczy, że z problemem przemocy seksualnej można spotkać się również w polskich mediach.

 • Omenaa Mensah: Przyjmujmy uchodźców

  Omenaa Mensah jest zwolenniczką przyjęcia uchodźców z Syrii w Polsce. Boli ją negatywne podejście Polaków do tej kwestii. Prezenterka uważa jednak, że konieczne jest wypracowanie planu pomocowego, którego wdrożenie zapewni uchodźcom możliwość asymilacji z polskim społeczeństwem.

Dyskusje na temat: polskie prezenterki tv