• Informacje na temat:

  polskie prezenterki tvp2

Artykuły na temat: polskie prezenterki tvp2
 • Dążenie do jednego, głównego wydania "Panoramy" o godz. 18.45 oraz "odmłodzenie" widowni zapowiada dyrektor TVP2 Wojciech Pawlak. Na antenie pojawić ma się kilka nowych programów, zaś na jesień "Dwójka" przygotowuje dwa nowe seriale .

 • "Dance Dance Dance": Poznaj uczestników show TVP2

  W nowym programie TVP2 "Dance Dance Dance" sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Show poprowadzi Tomasz Kammel.

 • Dlaczego nie ma "The Voice of Poland" w TVP2? [21 września 2019 r.]

  Tym razem fani "The Voice of Poland" muszą uzbroić się w cierpliwość - w sobotę (21 września) TVP2 pokaże nową edycję imprezy pod nazwą Roztańczony PGE Narodowy. Podczas "największej dyskoteki w Polsce" zaprezentują się wyłącznie rodzime gwiazdy, nie tylko związane ze sceną disco polo i dance.

 • TVP2: Panowie jako dodatek

  ...najpiękniejsze prezenterki w Polsce" - wspomina Czejarek, który obecnie prowadzi w Dwójce "Pytanie na śniadanie". Dziennikarz pamięta, że nie zawsze było miło. - Pamiętam też pierwsze niezadowolenie(...) dnia dostałem się w obroty stylistów i zostałem wysłany do fryzjera - Czejarek zwraca uwagę na różnice między TVP1 i TVP2. Dziennikarz twierdzi też, że Dwójka jest... kobiecą telewizją. - Nagle się...

 • Marta Budzyńska-Giersz reporterką i prezenterką Polsat News

  ...rozpoczęła w Programie I Polskiego Radia, skąd w 2007 roku trafiła do "Panoramy" w TVP2. Przez kilka miesięcy była również w zespole "Wiadomości". Jako reporter zajmowała się sprawami o tematyce...

 • "Jest okazja" w TVP2: Marzena Rogalska śpiewa dla Włodka Pawlika

  Szeroka publiczność poznała pianistę Włodka Pawlika, gdy jako pierwszy Polak zdobył prestiżową statuetkę Grammy w kategorii jazz. W piątek (28 kwietnia) muzyk będzie gościem nowego docinka "Jest okazja" w telewizyjnej Dwójce (godz. 22:20). Tradycją programu są muzyczne niespodzianki - jedną z nich będzie występ prezenterki TVP Marzeny Rogalskiej w specjalnej piosence.

 • Gwiazdy TVP2 ukarane za reklamę

  Kolejne prezenterki telewizyjnej Dwójki zostaną ukarane za dorabianie na boku, czyli udział w kampaniach reklamowych. Zarząd TVP podjął decyzję o zawieszeniu współpracy z Beatą Sadowską i Pauliną Smaszcz - Kurzajewską.

 • Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

  Popularna prezenterka, Anna Popek, od najbliższej soboty 26 października wraz ze swoją siostrą, Magdą Krupą, poprowadzi kulinarny cykl w porannym magazynie TVP2, "Pytanie na śniadanie".

 • Ida Nowakowska: Rozumiem Amerykę

  ...odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu - masz podwójne obywatelstwo, polskie i amerykańskie, męża Amerykanina, studia aktorskie na Uniwersytecie Kalifornijskim i mnóstwo doświadczeń, które wyniosłaś(...). Czy twój mąż polubił dzięki tobie polskie tradycje, święta, polską kuchnię? - Kiedy poznałam Jacka , zabrałam go na polską mszę i chociaż nie znał wtedy polskiego języka, zakochał się w polskim...

 • Jacek Kurski o "Dance, dance, dance": Elementy "rzeczywistości rozszerzonej"

  Wiosną na antenie TVP2 zadebiutuje nowy taneczny program "Dance dance dance". "To jest najnowocześniejsze na świecie show taneczne z wygenerowaną komputerowo rzeczywistością 3D" - oświadczył Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.