• Informacje na temat:

  polskie przegrane eurowizji

Artykuły na temat: polskie przegrane eurowizji
 • Michał Szpak (25 l.) 14 maja podczas finału konkursu Eurowizji w Globe Arenie w Sztokholmie zaprezentuje utwór "Colour of your life". Jak zostanie przyjęty?

 • Eurowizja: Lepiej przegrać

  Uczestnik polskich preselekcji do konkursu Eurowizji powinien się dobrze zastanowić, zanim ambitnie ogłosi, że chce je wygrać. Przykład ostatnich lat pokazuje, że znacznie bardziej opłaca się zająć drugie miejsce niż pierwsze.

 • Edyta Górniak miała problem przed preselekcjami do Eurowizji. Zniszczyli jej sukienkę!

  Edyta Górniak (43 l.) była niemal pewna, że to ona będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji. Stało się jednak inaczej. Czy piosenkarka przegrała w uczciwej rywalizacji? Tabloid ujawnia nieznane szczegóły zza kulis show.

 • Eurowizja: Wygrani i przegrani

  Ich Troje, Kasia Cerekwicka i duet The Jet Set - to pierwsza trójka sobotniego (28 stycznia) konkursu krajowych eliminacji Eurowizji. Bez wątpienia oni są głównymi zwycięzcami tego wieczoru. Rozczarowanie przeżyły na pewno dziewczyny z Queens, które nie zostały zauważone przez jury, co pogrzebało ich szanse na zwycięstwo, mimo iz były jednym z faworytów. Polscy słuchacze nie zaakceptowali z kolei

 • Górniak chce na Eurowizję

  Eurowizji (o szczegółach czytaj TUTAJ ). AL nr 47/2012

 • Eurowizja przegrała z piłką

  Poznaliśmy już daty kolejnego konkursu Eurowizji, który - po oszałamiającym zwycięstwie Alexandra Rybaka - odbędzie się w Norwegii.

 • Edyta Górniak nie może pogodzić się z porażką? Upokorzyła Szpaka!

  Edyta Górniak (44 l.) nie zostawiła suchej nitki na piosence Michała Szpaka, z którym przegrała w preselekcjach do Eurowizji! Myślała, że zwycięstwo ma w kieszeni?

 • Eurowizja: Górniak najlepsza?

  Polska nie może poszczycić się wielkimi osiągnięciami w Konkursie Piosenki Eurowizja. Od 1994 roku, czyli od naszego debiutu w festiwalu, wzięliśmy w nim udział dziesięciokrotnie, zazwyczaj z miernym skutkiem. Wyjątkiem jest oczywiście występ Edyty Górniak w Dublinie w 1994 roku. Wtedy jej piosenka "To nie ja" przegrała jedynie z irlandzkim duetem Paul Harrington i Charlie McGettigan, który zaprezentował utwór "Rock'n'Roll Kids".

 • Edyta Górniak bardzo przeżywa porażkę. "Była potwornie rozgoryczona"

  Odradzano jej konkurowanie w polskich preselekcjach do Eurowizji. Ale Edyta Górniak (43 l.) lubi ryzyko. Zmierzyła się z młodymi wokalistami.

 • Po co nam Eurowizja?

  W sobotę (23 lutego) wieczorem dowiemy się kto będzie w maju reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Główną faworytką jest Natasza Urbańska, gwiazda telewizyjnej Jedynki, która transmituje koncert "Piosenka dla Europy 2008".

Zdjęcia na temat: polskie przegrane eurowizji
 • Isis Gee
Wideo na temat: polskie przegrane eurowizji
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....