• Informacje na temat:

  polskie spice girls

Artykuły na temat: polskie spice girls
 • Triumf Spice Girls

  Po prawie 10 latach stanęły znowu na scenie: na pierwszym koncercie światowego tournee w kanadyjskim Vancouver pięć brytyjskich wokalistek rozgrzało publiczność świetnym show i najbardziej ulubionymi przebojami Spice Girls.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  ...singla "When You Come Back To Me" był trzecim najpopularniejszym teledyskiem w azjatyckiej MTV, ustępując jedynie produkcjom Spice Girls i Madonny. Z drugiej strony, była to płyta nadzwyczaj pechowa(...) świata przez pozostałe polskie wokalistki. Natasza w stylu go-go Natasza Urbańska, podobnie jak Patricia Kazadi, naiwnie uwierzyła, że projekt "Poland... Why Not?", za którym stał szkocki producent...

 • Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Mel B: Czułam się nieswojo

  Wspólny występ na gali Oscarów tylko podsycił pogłoski o domniemanym romansie pomiędzy Lady Gagą a Bradleyem Cooperem. "Czułam się nieswojo, myśląc o jego dziewczynie" - skomentowała Mel B z grupy Spice Girls.

 • Gwiazdy muzyki powiedziały - lipiec 2016

  Reaktywacja Spice Girls, spór Taylor Swift z Kanye Westem i Kim Kardashian, ostre słowa Maryli Rodowicz o polskich piłkarzach oraz szczere wyznania Enrique Iglesiasa i Seleny Gomez. O czym gwiazdy mówiły w zeszłym miesiącu?

 • Festiwal w Sopocie: Będzie światowa gwiazda

  Opera Leśna w Sopocie w pierwszy weekend sierpnia zapewne będzie pękać w szwach. Właśnie tam, 4 i 5 sierpnia, odbędzie się jedno z większych wydarzeń muzycznych w Polsce - Festiwal Jedynki Sopot 2006. W imprezie zapowiedziało swój udział wiele gwiazd, zarówno z kraju, jak i zagranicy, między innymi Mel C z Spice Girls. W ostatniej chwili występ odwołała formacja Duran Duran.

 • Znamy uczestników drugiej edycji "Dance Dance Dance"

  Sześć duetów zawalczy o wygraną drugiej edycji popularnego programu tanecznego Telewizji Polskiej. Treningi gwiazd już trwają, a pierwszy odcinek zobaczymy na antenie TVP2 29 lutego.

 • Bryan Adams: Uważam się za szczęściarza

  ...5 maja 2018 r. w Hali Torwar w Warszawie wystąpi Bryan Adams, który na początku listopada podsumował dotychczasową karierę składankową płytą "Ultimate". "Moje polskie występy zawsze były naprawdę dobre" - podkreśla kanadyjski gwiazdor.

 • RMF FM: Wielka gala z gwiazdami

  Dzisiaj o godzinie 20. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się gala z okazji 20. urodzin radia RMF FM. Imprezę, którą będziecie mogli oglądać za pośrednictwem INTERIA.PL i w Telewizji Polsat, uświetnią występami wielkie gwiazdy - polskie i międzynarodowe.

 • Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Igor Kwiatkowski zaprasza

  Trwają prace nad nowym muzycznym show Polsatu - mowa o polskiej wersji formatu "All Together Now".

 • Gwiazdy muzyki powiedziały - marzec 2017

  Tuskiem. "Nie ma znaczenia, kogo brakuje. Dla mnie Spice Girls jest jak układanka. W naszym przypadku chodzi o indywidualności i to, co stworzyłyśmy razem" - Mel C w wywiadzie dla "The Nightly Show" o reaktywacji Spice Girls. "Ćwiczyłam. Oczywiście jestem dużą kobietą i bardzo lubię jeść, ale trenowałam dwa razy dziennie, żeby zmieścić się w tę sukienkę Givenchy, bo była prawie...