• Informacje na temat:

  pomóc dobrą

Artykuły na temat: pomóc dobrą
 • Kup książkę, pomóż ratować życie Julki

  ...tys. złotych. Możesz pomóc biorąc udział w aukcjach charytatywnych książek z autografami i osobistymi dedykacjami.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • "Na dobre i na złe": Kto im pomoże?

  Profesor Falkowicz i Julka (Aleksandra Hamkało) – jako lekarze, którzy mieli bezpośredni kontakt z mężczyzną podejrzanym o to, że jest nosicielem śmiertelnego wirusa – zostaną odizolowani od reszty personelu Leśnej Góry.

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • "Na Wspólnej": Trochę dobra?

  Ledwo Żbik (Michał Mikołajczak) podejmie pracę w korporacji, przekona się, że panujące tu zasady i zwyczaje całkowicie różnią się od tych, które obowiązywały w kancelarii adwokackiej. Jego uwadze nie umknie, że szefowa (Izabela Warykiewicz) źle traktuje podwładnych, a zwłaszcza Dawida (Łukasz Darłak), przerzucając na niego swoje obowiązki.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • "Na dobre i na złe": Nie tylko dobre wiadomości...

  ..., siedmiu gnoi z zarzutami.(...) Mogę im pomóc właśnie dlatego, że jestem lekarzem. Poza tym... mam swoje rachunki do wyrównania z Lipskim! Gdy pediatra spotka się z Van Graafem - by przedłużyć urlop(...) w końcu do aresztu! I w finale Tomasz będzie miał dla Van Graafa dobrą wiadomość: - Ruud... Ten twój plan... Zabieraj się za niego, droga wolna! A co w kolejną środę czeka pozostałych bohaterów...

 • "Za jakie grzechy, dobry Boże?" : Nasze córki, nasi zięciowie

  Bardzo dobrze sytuowana francuska rodzina - tytuł, majątek, rezydencja i dobre maniery. Małżeństwo Verneuil wychowało cztery córki. Wszystkie są już pełnoletnie i po kolei wychodzą za mąż. Rodziców panien młodych stać na wszystko, czego sobie zapragną, więc jeśli chodzi o zorganizowanie bajecznej ceremonii - nie ma żadnych przeciwwskazań. Problematyczni są tylko zięciowie. Każdy inny, wszyscy równi.

 • Małgorzata Kożuchowska ruszyła na pomoc przyjaciółce!

  ...ostatnie spotkanie. Tęsknię za dobrym kinem i dobrą, wyrazistą rolą" – wyznała Małgorzata. Teraz chce pomóc, aby Magda jak najszybciej wróciła do pracy, ale wie, że nie będzie to łatwe. Magdalena(...) najszybciej pomóc. A koszty leczenie tej choroby to wydatek nawet 3,5 tys. zł miesięcznie. "Małgosia ma pomysł, aby zorganizować akcję, z której dochód zostanie przekazany na leczenie Magdy" – zdradza "Życiu...

 • "Dzień dobry, kocham cię!" : Do widzenia, nie kocham

  A w ostatnim czasie było tak pięknie! Polska komedia romantyczna wydawała się podnosić z dna, po którym harcowała w ubiegłej dekadzie. Mieliśmy intrygującego "Faceta (nie)potrzebnego od zaraz", niezłe recenzje zebrały też "Listy do M.". Niestety, "Dzień dobry, kocham cię" zaprzepaszcza osiągnięcia poprzedników i przypomina, dlaczego termin "polski film" staje się w świadomości wielu widzów synonimem słowa "żenada".

Zdjęcia na temat: pomóc dobrą
Wideo na temat: pomóc dobrą
 • "Zawsze warto": Marta prosi Kamila o pomoc w śledztwie

  Marta (Weronika Rosati) składa na policji zeznania w sprawie swojej klientki, Anny Wybickiej (Iga Górecka). Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i wszystko wskazuje na to, że została ona zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem (Marcin Stępniak) zwraca się do Kamila (Jakub Wesołowski), który zna rynek modelingu. Liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie… Po omdleniu w trakcie

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 708.

  Ekipa Falkowicza rozpoczyna operację Eli. Doktor Borowski, który wiezie do szpitala tkanki do przeszczepu, ma poważny wypadek. Do Leśnej Góry trafia Krzysiek, niepełnosprawny chłopiec, który uderzył się w głowę. Rannego przywozi na SOR jego ojciec Radek, który jest znanym piłkarzem. W szpitalu stan chłopca gwałtownie się pogarsza. Julka zdaje sobie w końcu sprawę, że Bart jest uzależniony od opiatów i prosi o pomoc Falkowicza. Wiktoria odkrywa za to drugie, naprawdę mroczne oblicze Eryka.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 706.

  ratownicy muszą pomóc ofiarom wypadku na drodze: dwóm siostrom, z których jedna tkwi uwięziona we wraku auta i krwawi do mózgu. Bart nadal skarży się na silny ból pleców, choć badania nie wykazują niczego

Dyskusje na temat: pomóc dobrą
 • Re: "M jak miłość": Ewa Kasprzyk chce pomóc zwierzakom

  Zagrać taką wariatkę w Koglu Moglu dowodzi tylko jak dobrą aktorką jest pani Ewa. Oglądałam film setki razy i nadal będę oglądać, takich filmów teraz się nie kręci. I szacunek za serce do zwierzaków.

 • Re: Mateusz Damięcki pilnie potrzebuje 9 milionów złotych! Nie dla siebie...

  Świetny pomysł Panie Mateuszu! Jak na co dzień nie jestem fanką tych całych "challange", tak teraz z całego serducha trzymam kciuki, by wyzwanie przyciągnęło uwagę jak największej liczby osób. Robi Pan dobrą robotę dla tego dzieciaka. Mam nadzieję, że innym również uda się pomóc. Powodzenia!

 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Biedna zagubiona i połamana dusza, której nikt nie mógł pomóc by ją poskładać i pokierować na dobrą drogę. Jeden zły wybór i zmarnowane całe życie. Ktoś chce jeszcze być sławny z czytających? Zastanówcie się milion razy bo szołbiz to cyrograf sposób na to jak idealnie stracić siebie i swoje życie. Niestety kiedy wejdziesz miedzy wrony krukiem nie zostaniesz :)

 • Re: „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  wszystkim chyba zapomniałaś o jednym z najważniejszych przesłań katolicyzmu- "pomagać bliźnim", być osobą dobrą, miłosierną i współczującą. Tobie szanowna Katoliczko tego ewidentnie brakuje. Nie(...) pomóc Pani Małgorzacie to lepiej wogóle nic nie pisza pod tym artykułem, bo tylko zajmujesz niepotrzebnie miejsce. na szczęście są ludzie, którzy chca Jej pomóc.