• Informacje na temat:

  pomoc ruszyła

Artykuły na temat: pomoc ruszyła
 • #Hot16Challenge2: Lawina ruszyła! Oto najpopularniejsze i najdziwniejsze zwrotki

  ...odpowiedzieli, zwrotka Taco w cztery dni zdobyła ponad trzy miliony wyświetleń, a Maty 2,4 miliona wyświetleń. Swoją szesnastkę nagrał też Białas, przy okazji której zapowiedział pomoc dla siedzącego...

 • "Ocaleni": Na pomoc ruszył im cały świat

  Oparty na prawdziwej historii film, odkrywający kulisy spektakularnej i niezwykle dramatycznej akcji ratunkowej, mającej na celu uwolnienie nastolatków uwięzionych w zalanej wodą jaskini w Tajlandii. W 2018 roku na ratunek 12 chłopcom i ich nauczycielowi pospieszyły tysiące osób, a cały świat obserwował trwającą 18 dni operację. "Ocaleni" to pełna emocji ekranizacja tamtych wydarzeń. Wciągająca bez reszty opowieść na najwyższych obrotach, która porusza i przywraca wiarę w dobro oraz ludzką...

 • Suski: Wokalista disco polo stracił dom w pożarze. Ruszyła zbiórka

  Kamil Kevin Suski z discopolowego zespołu Suski w pożarze stracił swój dom w Przybówce (woj. podkarpackie). Jego przyjaciele z grupy Rompey rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na pomoc koledze.

 • Elle Fanning zemdlała. Gwiazdy ruszyły na pomoc

  ...... w Hollywood". Swoją pomoc w odprowadzeniu 21-letniej członkini jury zaoferował siedzący blisko niej zdobywca Oscara Colin Firth. Z kolei będąca świadkiem zamieszania Marion Cotillard miała złapać się za...

 • Więcej muzyki w szkołach. Ruszyła kampania #grajmywszkole!

  W sieci ruszyła akcja #grajmywszkole, zainicjowana przez środowisko edukatorów i animatorów muzycznych w związku z pracami legislacyjnymi i konsultacjami społecznymi dotyczącymi reformy oświaty. Celem akcji jest wprowadzenie godzin na realizację zespołów muzycznych do ramowych planów nauczania w nowej podstawie programowej dla wszystkich typów szkół.

 • "Rolnik szuka żony": Uczestnik programu w pożarze stracił dorobek życia. Potrzebna pomoc!

  Dramatyczne chwile przeżyła rodzina Adama - jednego z bohaterów tzw. odcinka zerowego czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". W pożarze jego rodzina straciła niemal cały dorobek życia. W Internecie trwa już zbiórka pieniędzy na odbudowę gospodarstwa. O pomoc apeluje również Marta Manowska.

 • Kup misia, pomóż dzieciom

  Na Allegro ruszyła licytacja miśków z kolekcji Bukowski Design of Sweden, które wzięły udział w sesji nagraniowej "Hymnu do św. Mikołaja" w wykonaniu Piotra Kupichy z Feel, Patrycji Kosiarkiewicz i dziennikarzy Radia RMF FM.

 • Najpierw krytykowała, teraz ruszy na pomoc?

  Według medialnych doniesień do składu jury amerykańskiego "Idola" ma dołączyć Jennifer Hudson, która w trzeciej edycji zajęła 7. miejsce.

 • Miley Cyrus ścięła włosy. Pomogła jej mama

  Miley Cyrus znana jest z wielokrotnych zmian swojego wizerunku. Wokalistka, która przez ostatnie miesiące prezentowała się raczej w długich włosach, zdecydowała się na radykalny krok. Z pomocą przyszła jej mama - Trish Cyrus - która ścięła włosy gwiazdy. Efektem pochwaliła się na Instagramie stylistka Miley - Sally Hershberger . "Dobrze wytrenowałam Trish" - napisała. Tym samym Miley...

 • Ruszył proces Schwesty Ewy

  Raperka, która została zatrzymana przez niemiecką policję w zeszłym roku, stanęła przed sądem. Oskarżono ją m.in. o stręczycielstwo i oszustwa.

Zdjęcia na temat: pomoc ruszyła
Wideo na temat: pomoc ruszyła
 • Andrzej Duda rusza na pomoc małej dziewczynce!

  Andrzej Duda we wtorek odwiedził miejscowość Łobez (woj. zachodniopomorskie). Pogoda nie była najlepsza, ale mimo to miejscowe przedszkolaki dzielnie prezentowały przed gośćmi swój układ choreograficzny, który ostro wcześniej trenowały pod okiem wychowawców. Podczas występu w deszczu jedna z dziewczynek poślizgnęła się i przewróciła. Prezydent ruszył na pomoc i szybko podniósł ją z ziemi, dzięki

 • "#Supermodelka Plus Size": Z małej wioski w wielki świat

  "#Supermodelka Plus Size" to okno na świat dla wielu uczestniczek. Pochodząca z maleńkiej wioski Wiola chciałaby poczuć się piękna, ruszyć w świat, pomóc rodzicom i żyć tak, żeby nigdy niczego jej nie zabrakło. Czy udział w programie pomoże w realizacji pięknych planów dziewczyny?

 • "Taniec z Gwiazdami". Joanna Mazur i Jan Kliment: "To był trudny odcinek"

  - To był bardzo trudny odcinek. Taniec to jedno, emocje - drugie. Połączyć to i zapanować nad tym to jest niezwykłą sztuka - powiedziała nam po zakończonym 6. odcinku Joanna Mazur. - Będę wdzięczny, jeśli coś się ruszy. Wiem, że Polacy umieją pomagać. Jeśli nie pomogą, to ja pomogę - dodał Jan Kliment, nawiązując do warunków, w jakich mieszka i trenuje polska biegaczka.

Dyskusje na temat: pomoc ruszyła
 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda błaga o pomoc

  trzeba było droga pani krystyno mniej konsumować w tłustych latach wtedy pani teatrzyk miałby się dzisiaj lepiej. na pani miejscu założyła bym trupę aktorska, kupiła namiot i ruszyła w objazd. jak Molier...chyba ze czuje się p.lepsza

 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda błaga o pomoc

  No to ruszyła narodowo-katolicka, pis_owska maszynka hejterska ... Ale macie radochę !! Widać, że dostaliście już premie i nagrody z tarczki antypomocowej ?... Szkoda, że ktoś was nauczył kiedyś alfabetu. Przeciż wam do życia potrzebny jest tylko prezes i TVPis reżimowa.... Do zobaczenia przy konfesjonale. .. Zdrowych Świat życzę.