• Informacje na temat:

  pomoc specjalisty

Artykuły na temat: pomoc specjalisty
 • Specjalista od zmian

  Udała mu się rzecz niesłychana: wcielił się w kultową postać i nie poległ. To nie pierwszy raz, kiedy podjął kontrowersyjną decyzję i choć wszyscy wróżyli mu klapę, wygrał.

 • Maciej Rock: Specjalista od kanapek

  Angażuje się w wychowywanie swoich trzech pociech, ale nie radzi sobie z gotowaniem... "Na szczęście babcia mieszka niedaleko" - mówi Maciej Rock, prowadzący "Must Be The Music". "Jestem bardzo dobry w przygotowywaniu kanapek" - dodaje usprawiedliwiająco...

 • "Jack Strong" : Specjalista od dobrej akcji

  "Jack Strong" to kolejny (po "Pokłosiu") film Władysława Pasikowskiego, w którym reżyser podejmuje kwestie drażliwe dla polskiej polityki. Tym razem jednak nikogo nie oskarża, ani nie zadaje kłopotliwych pytań. Jasne jest, że opowiada historię pułkownika Kuklińskiego, bo widzi w nim bohatera, a nie narodowego zdrajcę.

 • Adele: Rzucenie palenia jej nie pomogło?

  Brytyjska wokalistka jest przekonana, że jej struny głosowe są słabsze, po tym jak rzuciła palenie papierosów.

 • Słucha i chce pomóc

  Jedna z najsławniejszych dziennikarek w kraju wbrew opinii nie przekracza wszystkich granic.

 • Elton John pomoże Posh Spice

  Debiutancki album Victorii Beckham, znanej także jako Posh Spice z grupy Spice Girls, nie odniósł większego sukcesu, a w konsekwencji wokalistka musiała rozstać się z wytwórnią Virgin. Jednak niedawno Victoria podpisała kontrakt z firmą Telstar i wkrótce znów powróci na muzyczną scenę, a pomóc może jej w tym sam sir Elton John.

 • 46-letnia skandalistka prosi o pomoc

  Kontrowersyjna wokalistka Courtney Love szuka pomocy. Właśnie zaapelowała do swojego przyjaciela Marlona Richardsa, syna słynnego gitarzysty Rolling Stones, o pomoc w walce z jej "uzależnieniami". Nie wiadomo o jakich nałogach mowa. 46-letnia piosenkarka przyznała się w przeszłości do swego uzależnienia od kokainy i heroiny.

 • Leona Lewis w hipnozie

  Wokalistka Leona Lewis, gwiazda ostatniego sylwestra w Krakowie, która podczas każdego występu publicznego zmaga się z paraliżującym stresem, postanowiła udać się po pomoc do specjalisty. Terapia opiera się na hipnozie.

 • Owen Wilson randkowym instruktorem?

  Owen Wilson ( "Genialny klan" , "Rycerze z Szanghaju" ) najprawdopodobniej wystąpi w romantycznej komedii "Date School". Film opowie o kobiecie, która w związku ze swoim pechem w stosunkach damsko-męskich zgłasza się o pomoc do specjalisty od postępowania na randkach. Główną bohaterkę zagrać ma Drew Barrymore ( "Chłopaki mojego życia" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ).

 • Cheryl zdradziła, że chodziła na terapię. Co było powodem załamania gwiazdy?

  Wokalistka zdradziła niedawno, że pomocy specjalisty potrzebowała tuż po rozstaniu ze znanym z grupy One Direction wokalistą Liamem Payne'em.

Zdjęcia na temat: pomoc specjalisty
Wideo na temat: pomoc specjalisty
 • Co się stało z twarzą Renee Zellweger?

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku blisko 50 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?

 • Czy tak wygląda 47-latka? Renee Zellweger dementuje

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku 47 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?

 • Czy tak wygląda 47-latka? Renee Zellweger dementuje

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku 47 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?

Dyskusje na temat: pomoc specjalisty
 • Re: "Diagnoza": Perfekcjonistka z kompleksami

  Idź do specjalisty, proszę.

 • Re: "Przyjaciele": W sieci wrze! David Beckham i Courteney Cox mają romans?!

  A jak wyrwać taką posłankę PAWŁOWICZ...? Pytam specjalisty...proszę o pomoc...

 • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

  Proponuję udać się do odpowiedniego specjalisty po pomoc. Oceniam pilną potrzebe

 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda błaga o pomoc

  ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami(...) Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz

 • Re: Późne macierzyństwo serialowych gwiazd

  Nie jestem ,,babą'', nie trafiłeś. Może pora zgłosić się po pomoc do psychologa/psychiatry? ...i to nie jest złośliwość, ale rada! Jeżeli wszystkie kobiety są be, nigdzie nie chodzisz i będąc po czterdziestce nie miałeś nawet dziewczyny, to jesteś przypadkiem dla specjalisty. Może warto zacząć na sobą pracować zamiast wylewać swoją gorycz anonimowo na forum?

 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  Już ja znam tych lekarzy specjalistów. Moja ciotka cukrzyca , pomoc lekarska 0 jedynie dają leki a cała reszta jest nie ważna. Rok temu dostała skierowane z aktem łaski do dietetyka... Taki wiecie(...) specjalisty bez studiów za 60zl i schudła 12 kg... Jaka jest w tym logika.... Moja siostra schorzenie tarczycy... Nie doczynnosc... 5 lat leczenia... I co wyniki są ok masz tabletki i spadaj nie ważne jak

 • Re: "Czterej pancerni i pies": 50 lat temu pożegnaliśmy się z dzielnymi wojakami

  o łamaniu praw człowieka. Na początek zniszczono wam resorty szkolnictwa i zdrowia byście byli głupi jak buty i umierali czekając miesiącami na wizytę u specjalisty albo na korytarzach w kolejce na SOR(...) zaczęliście tylko wykupować masowo mąkę, kaszę i ryż jakby to miało cokolwiek pomóc. Prawdziwa "hatakumba"dopiero nadejdzie i będziecie ich jeszcze błagać na kolanach o ratunek i pomoc. Macie tylko to

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Gwiazdy apelują o pomoc dla chorej przyjaciółki

  Oddawac moje skąłdki na ubezpieczenie zdrowotne skoro jak chce się zapiac do jakiegoś specjalisty to trwa to tyle ze dawno juz bedzie po chorobie - to jest kpina ! Płacic za cos czego sie nie dostaje i byc zmuszonym isc i dalej palcic prywatnie !

 • Re: Debiutantka

  na pomoc Zosi ,oj ta Zosia to im dużo pomaga nie trzeba specjalisty!! Odc.był super ! Bżdżmy dobrej myśli !!