• Informacje na temat:

  pomóc ukochanej

Artykuły na temat: pomóc ukochanej
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Dla ukochanej wszystko!

  Jak donosi "Rewia", Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) ma zamiar wykorzystać swoje kontakty, by pomóc żonie w realizacji jej wielkiego marzenia.

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Borys Szyc wspiera ukochaną! Przechodzi trudne chwile

  ..., 10-letnią Franią i 8-letnią Stefcią. Dziewczynki go uwielbiają. Potrafi przygotować kolację, ogarnąć dom, odrabia z nimi lekcje.  "Mój ukochany bardzo chciałby mi pomóc. Widzę, jak się stara wywołać(...)" - śmieje się Justyna. Borys jest dumny z ukochanej, nigdy nie wątpił, że sobie poradzi. Uważa, że skoro on znalazł w sobie siłę i od czterech lat nie pije alkoholu, to także ona pokona swoje demony...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "M jak miłość": Joasia pomoże byłej ukochanej Leszka!

  Nina (Agnieszka Judycka) - była narzeczona Leszka (Sławomir Uniatowski) - nieoczekiwanie poprosi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), by pomogła jej... odzyskać ukochanego. Ukryje jednak przed Chodakowską fakt, że spodziewa się dziecka. Nie powie o tym również Krajewskiemu!

 • Co dziewczyna Rafała Maślaka sądzi o jego programie?

  W swoim autorskim programie "Randka z Maślakiem" Mister Polski 2014 spełnia marzenia kobiet. Okazuje się, że zanim ruszyły zdjęcia, Rafał odbył poważną rozmowę ze swoją ukochaną Kamilą Nicpoń.

 • Bracia Golcowie w strachu o ukochaną mamę! Tego się nie spodziewali!

  Przez ostatnie tygodnie Paweł i Łukasz Golcowie nie mogą spać spokojnie. Sen z powiek spędza im zdrowie ich ukochanej mamy. Pani Irena niemal cały maj spędziła bowiem w uzdrowisku Swoszowice, gdzie(...) warszawskiego ortopedy, który jednoznacznie stwierdził, że pomóc może jedynie operacja kolana, po której starszą panią czeka długa rehabilitacja... "Lekarz zapowiedział też, że dobrze by było, aby przed...

 • Weronika Rosati: Mama jest moją przyjaciółką

  Niebawem Weronika i Teresa Rosati pojawią się gościnnie w "Project Runway". Potem aktorka wraz z ukochanym, Piotrem Adamczykiem, ma zaplanowany wyjazd do USA.

 • "M jak miłość": Nowa ukochana?

  ...pomóc.

 • Partner Bobbi Kristiny: "Mam nadzieję, że wkrótce się z nią zobaczę"

  Nick Gordon, partner przebywającej w śpiączce Bobbi Kristiny Brown, wierzy, że wkrótce zobaczy się ze swoją ukochaną. Mężczyznę z dala od szpitala trzyma rodzina córki Whitney Houston.

Zdjęcia na temat: pomóc ukochanej
Wideo na temat: pomóc ukochanej
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1622.

  Agata i Paweł towarzyszą Janowi w odwiedzinach w dawnym domu Szumanów, a także poznają historię młodzieńczej miłości mężczyzny do dziewczyny o imieniu Bella. Młodzi postanawiają pomóc Szumanowi w poszukiwaniach dawnej ukochanej. Amelia aranżuje "przypadkowe" spotkanie Bruna z dziewczyną, którą dla niego wybrała spośród kandydatek z portalu randkowego. Anna, chcąc dotrzeć do Oliwki i dowiedzieć

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1508.

  Fitness Klubu. Klara i Jaga chcą pomóc uchodźcom i uczą przyjaciół z Syrii języka polskiego. Towarzyszy temu dużo śmiechu, a Fayad najwyraźniej flirtuje z Jagą. Miłość dawnych kochanków najwyraźniej odżywa, a Aldona prosi Borysa, żeby został z nią na wsi. Grzelak poznaje syna ukochanej, Aleksa. Chłopak nie kryje niechęci w stosunku do znajomego matki.

 • "M jak miłość": Odcinek 1380.

  Kinga odwiedza razem z mężem ginekologa, a ten zdradza przyszłym rodzicom, że urodzą się bliźnięta. Wcześniej Piotr odkrywa, że Paweł ożenił się z Katią i kolejna rozmowa braci Zduńskich kończy się ostrą kłótnią. Tymczasem Marcin - wspólnie z Anią - odnajduje leśniczówkę, w której Artur przetrzymuje Izę oraz Maję. Skalska decyduje się w końcu na ucieczkę od męża i prosi byłego ukochanego o pomoc.

Dyskusje na temat: pomóc ukochanej