• Informacje na temat:

  pomoc wieczorową

Artykuły na temat: pomoc wieczorową
 • Nie wierzy w bajki

  ...przygotowywała się do roli striptizerki w filmie "Witamy u Rileyów", poznała kilka kobiet z półświatka. Poruszona ich opowieściami stworzyła i finansuje sieć domów pomocy dla tych, które chcą zerwać...

 • Krzysztof Kowalewski: Czar chama

  Krzysztof Kowalewski, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca pamiętnych ról komediowych w "Misiu" i "Brunecie wieczorową porą" Stanisława Barei, bohater radiowego cyklu "Kocham Pana, Panie Sułku" kończy we wtorek, 20 marca, 75 lat.

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • "Wkręceni" - premiera pełna gwiazd

  Projekcje w trzech salach, gwiazdy w wieczorowych kreacjach, flesze i tłumy gości. W Warszawie, w czwartkowy wieczór, 9 stycznia, odbyła się uroczysta premiera komedii Piotr Wereśniaka "Wkręceni". Obraz wchodzi do kin w piątek, 10 stycznia.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Wygląd? Klasa i inteligencja

  Na przygotowania do dużej gali Paulina Sykut-Jeżyna poświęca nawet dwie i pół godziny. Kreacje wybiera sama lub zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Jej stylizacje zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody, ona sama uważa jednak, że o prawdziwym stylu decyduje nie tylko wygląd, lecz także klasa i inteligencja.

 • Katy Perry zaliczyła wpadkę na Oscarach

  Katy Perry na imprezie po Oscarach pojawiła się w towarzystwie przyjaciela Dereka Blasberga oraz swojego partnera, Orlando Blooma . Wokalistka miała na sobie brązową suknię od Jean Paula Gaultiera . Większość dziennikarzy oceniła bardzo pozytywnie jej wieczorową kreację. Mimo to, Perry nie uniknęła wpadki. Internauci wychwycili, że w momencie, gdy piosenkarka oglądała ceremonię...

 • ​Ryszard Rembiszewski: Odrobina szaleństwa

  ...80. XX wieku nie mógł liczyć na fachową pomoc stylistów i doradców wizerunkowych. Musiał się uczyć zasad dobierania stroju w praktyce - w ten sposób zorientował się, jakie kolory dobrze wyglądają...

 • Suknię dziewczyny Bonda szyto pół roku

  Efektowną suknię, którą w najnowszym Bondzie nosiła Berenice Marlohe, wyszywano ręcznie 60 tys. kryształów Swarovskiego. Kreacja dziewczyny agenta 007 powstawała przez pół roku. 23. opowieść o Jamesie Bondzie, "Skyfall", od piątku można oglądać w polskich kinach.

 • Modowa lekcja prosto z Cannes

  Synonimem klasy i elegancji jest wyłącznie długa suknia? Niekoniecznie. Zasiadające w jury festiwalu filmowego w Cannes gwiazdy udowadniają, że równie dobrym wyborem - zarówno na wieczorne wyjście, jak i ważne spotkanie w ciągu dnia - bywa stylowy garnitur.