• Informacje na temat:

  pomysł katie

Artykuły na temat: pomysł katie
 • Katie Melua z orkiestrą

  Na płycie "Secret Symphony" Katie Melua znajdą się nagrania z udziałem Secret Symphony Orchestra. Album ukaże się 14 listopada.

 • Mic i Katie kręcą horror

  ...powtórzyć sukces "Blair" opierając swój pomysł na podobnych patentach. Nawiedzony las zamienił na dom (w którym na co dzień mieszka ze swoją żoną, producentką filmu), trójkę przyjaciół na parę(...) kamerze, zakupionej przez Micah (Micah Sloat), w celu rejestracji nadnaturalnych zjawisk w domu, do którego wprowadził się ze swoją narzeczoną, Katie (Katie Feartheston). "Paranormal Activity" nie ma...

 • Katie Melua "złota" w dniu premiery

  Nowy album Katie Melua, "The House", już w pierwszym dniu sprzedaży zyskał w naszym kraju status Złotej Płyty.

 • Katie Melua: Oderwanie, tajemniczość i groza

  Katie Melua w rozmowie z INTERIA.PL opowiada o swoim nowym albumie, o świetnie przyjętym singlu "The Flood" i dzieciństwie w Gruzji.

 • Katie Price i Ed Sheeran razem? Zaskakująca propozycja

  Brytyjska modelka, aktorka i piosenkarka Katie Price myśli nad reaktywacją swojej kariery i nagraniem kolejnego albumu. Pomóc w tym ma jej Ed Sheeran.

 • Nie ma mocnych na Anię Dąbrowską

  Ania Dąbrowska po raz siódmy z rzędu otwiera zestawienie najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Tuż za nią debiutuje nowy album Katie Melua - "The House".

 • Nie bać się zmian

  W maju ukazał się nowy album gruzińskiej wokalistki Katie Melua, która od lat mieszka w Anglii. Justyna Tawicka rozmawiała z artystką nie tylko o płycie "The House", którą współtworzyli William Orbit i Guy Chambers, ale także m.in. o dzieciństwie spędzonym w Tbilisi i Batumi.

 • Peter Andre: Ślub na zamku?

  Australijski wokalista Peter Andre i jego narzeczona Jordan marzą o romantycznym ślubie na zamku w Szkocji. Na taki pomysł wpadli podczas wizyty w paryskim Disneylandzie. Według zapowiedzi uroczystość zaślubin ma się odbyć w 2005 roku.

 • Cruise i Holmes razem w filmie?

  Tom Cruise ( "M: i: III" ) planuje pomóc swojej narzeczonej, Katie Holmes ( "Batman - Początek" ) w zrobieniu kariery. Aktor chce, by zagrała u jej boku w kolejnym filmie. Cruise obecnie zajęty jest promocją nowego filmu "Mission: Impossibble III" oraz opieką nad córeczką Suri, która urodziła się w zeszłym tygodniu.

 • Jakub Żak: Muzyka, której nie widać

  Tuż po premierze płyty "Dezyderata" Jakub Żak zagrał cztery koncerty, poprzedzając wokalistkę Katie Melua. Jak podkreśla w rozmowie z INTERIA.PL, były to dla niego ciekawe doświadczenia. - Z muzyką(...) nowego kontrolera, eksperymentowałem z sensorami ruchu, a w końcu wpadłem na pomysł wykorzystania dwóch thereminów. To bardzo prosty instrument, który reaguje na zbliżanie rąk do anteny, wtedy on...