• Informacje na temat:

  pomysł panny

Artykuły na temat: pomysł panny
 • Tajemniczy przypadek "Panny Nikt"

  ...zaskakującą brutalność. Wtedy jej przyjaźń postanawia odzyskać Kasia. Napisana w 1988 roku książka autorstwa Tomka Tryzny stała się słynna, zanim Andrzej Wajda zdecydował się na zekranizowanie "Panny(...). Swoją powieść Tomek Tryzna opatrzył podtytułem "tajemnicza powieść o dojrzewaniu". Jest to jedna ze wskazówek, jak odczytywać jego oniryczną, postmodernistyczną prozę. Wielowarstwowość "Panny Nikt...

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Prośba rodziny zmarłego aktora

  Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek na Powązkach Wojskowych. Msza święta rozpocznie się o godz. 11 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu 52/54.

 • "Dzień Matki" : Koszmar!

  .... Jakimś cudem w filmie Garry'ego Marshalla, reżysera "Pretty Woman", "Uciekającej panny młodej" i "Pamiętnika księżniczki", Dzień Matki jest jednym z najważniejszych amerykańskich okazji do celebrowania życia rodzinnego. Nie wiadomo, skąd ten pomysł, zwłaszcza że taka propozycja nie wywraca niczego do góry nogami - pamiętamy o naszych mamach, ale tylko po to, żeby zaznaczyć, gdzie tak naprawdę jest ich...

 • ​"Cztery wesela" od 2 stycznia w Polsacie

  W oczekiwaniu na wiosenną ramówkę Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów emocjonującą niespodziankę. Od 2 stycznia 2020 r. w czwartki o godz. 20:05 zapraszamy do wspólnej zabawy na najbardziej różnorodnych weselach. W każdym odcinku programu "Cztery wesela" cztery panny młode rywalizują pomiędzy sobą o nagrodę pieniężną i tytuł najlepszej uroczystości weselnej.

 • Liv Ullman: Potrzeba bycia słyszaną

  Bohaterowie "Panny Julii" próbują się sobie zwierzać, szukają bliskości i zaufania, ale tak naprawdę pozostają samotni... Tak jak my z naszymi telefonami! - mówi Liv Ullman, która powróciła na fotel reżysera po 14 latach przerwy. Jej najnowszy film wchodzi w piątek, 9 października, na ekrany polskich kin.

 • "Majka": Co to był za ślub!

  ..."Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

 • Young Thug zestawiony z dziełami sztuki

  Young Thug to pochodzący z Atlanty raper, który w ostatnim czasie cieszy się w Stanach coraz większą popularnością. Jeden z jego internautów wpadł na pomysł, aby Thuga w różnych pozach zestawić z obrazami z całego świata. Poniżej możecie zobaczyć efekt jego pomysłu.

 • Olbrychski: Wajda jest wyjątkowy

  Daniel Olbrychski jest przyjacielem, a zarazem jednym z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Artysta opowiada o pracy z Mistrzem, o jego zachwytach, pomysłach i pasji.

 • "Ted 2" : Chłopięcy świat

  Pluszowy miś, który bluzga jak bohaterowie filmów Quentina Tarantino i ponad wszystko kocha używki. Który jest idealnym kompanem każdego niepoprawnego imprezowicza i nałogowego obiboka. Pomysł stojący za komedią Setha MacFarlane'a jest prosty, ale przy tym efektowny - na tyle, że daje radę unieść zarówno jej pierwszą, jak i drugą część.

Zdjęcia na temat: pomysł panny
Dyskusje na temat: pomysł panny
 • Re: "Morowe panny": Czas kobiet

  Z Sanitariuszkami dobrze, ale ten drugi pomysł to głupota, bo jak mówią: "Żołnierze wyklęci, zdrajcy przeklęci". Lepiej wyprodukować serial, o prawdziwych bohaterach, dzięki którym Polska jest na mapie, czyli Armia Ludowa walcząca ramię w ramię z Armią Czerwoną. Dość seriali o zdrajcach :P

 • Re: "Morowe panny": "Czas honoru" w żeńskiej wersji

  Bardzo dobry pomysł. Najczęściej poświęcenie kobiet idzie w zapomnienie. Bohaterowie walczą, krwawią, giną - a kobiety? - nikt nie pamięta o tym jak drżą o życie synów, mężów, braci i ojców, jak się poświęcają, są aresztowane, katowane, gwałcone i mordowane, jak muszą patrzeć na śmierć swoich dzieci. Chwała odważnym Polkom! - jeszcze raz podkreślę - dobry pomysł tylko nie schrzańcie go

 • Re: "Aż po sufit!", "Skazane": To będą jesienne hity?

  Super! Wzorcami , bohaterami staną się ludzie z patologicznych zapleczem.... fantastyczny pomysł ! Nie ma innych ciekawych grup społecznych, żeby o nich nakręcić film? O kryminalistach...:/ no to młode panny zobaczą gdzie szukać męża!

 • Re: Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  unieważnić, to Kościół wymyślił coś innego: wpadł na genialny pomysł: stwierdził sobie, że ślubu i małżeństwa od początku nie było. Nie było ślubu ani wesela, nie było nauk przedmałżeńskich, nie było świadków ani księdza, nie było gości weselnych ani pięknej sukni panny młodej, nie było błogosławieństwa rodziców, ani zdjęć ślubnych, a najważniejsze nie było przysięgi składanej przed Bogiem !!! Wymyślili