• Informacje na temat:

  pomysł zrodził

Artykuły na temat: pomysł zrodził
 • Pomyśl o nich jeden raz

  ...rozmawiać o klipie do utworu Pomyśl o mnie jeden raz , zrodził się pomysł, żeby wsiąść w samochód i poczuć energię Londynu, pójść śladami rzeczy, które lubimy i które nas inspirują. Tak też zrobiliśmy...

 • ​Tom Hanks: Życzenia po polsku, tłumaczy Janusz Kamiński

  Najpierw Tom Hanks zakochał się w polskim Maluchu, czyli Fiacie 126p. Potem w głowie bielszczanki Moniki Jaskólskiej zrodził się pomysł, żeby gwiazdorowi podarować takie auto. Teraz to hollywoodzki aktor sprawiał niespodziankę pomysłodawczyni akcji.

 • Polski aktor przeszedł operację plastyczną

  Polski aktor przeszedł operację plastyczną. Niespodziewanie podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym jego cała twarz owinięta jest bandażami. To zrodziło wiele pytań. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

 • Skolimowski: Japonia, moja miłość

  Jerzy Skolimowski organizuje w Warszawie Przegląd Filmów Japońskich. Przy okazji tłumaczy, jak zrodził się pomysł na tę imprezę, a także mówi o przyjaźni z Japończykami, fanklubach, które ma w Kraju Kwitnącej Wiśni i komiksie, którego jest bohaterem.

 • Scenarzysta "Gniewu" o przezwyciężaniu lęków

  Pomysł na scenariusz filmu "Gniew" powstał, gdy duet reżyserski Paul i Ludwig Shammasianowie poznali Geoffa Thompsona, scenarzystę i instruktora samoobrony.

 • Anna Paquin: Ostra mamuśka

  ...zdania - wyznaje aktorka. - Nie dlatego, że mnie to nie obchodzi - po prostu różne osoby dzielą się ze mną różnymi pomysłami w tym względzie. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Rzecz jasna...

 • "Ściana", której nie skruszył czas

  W lipcu 1977 roku muzycy Pink Floyd spotkali się w założonym przez nich samych studio nagraniowym Britannia Row Studios w Londynie, by zapoznać się z dwoma nowymi pomysłami na albumy koncepcyjne, jakie zrodziły się w głowie Rogera Watersa.

 • Dawid Woliński o nowej edycji "Top Model"

  Projektant mody Dawid Woliński opowiada o nowej edycji programu "Top Model" - o rywalizacji uczestników, relacjach między modelami i modelkami oraz o przyjaźni, jaka zrodziła się wśród... jurorów.

 • Reni Jusis: Odkąd zostałam rodzicem, poziom empatii we mnie zdecydowanie wzrósł

  Po dwóch latach od wydania płyty "Bang" Reni Jusis zaprezentowała nowy utwór "Tyyyle miłości", który zwiastuje jej kolejny album. W krótkiej rozmowie zdradziła nam m.in., skąd wzięła pomysł na singel, jakie będzie jej nowe wydawnictwo oraz jak to jest powrócić na scenę po kilkuletniej przerwie.

 • McCarthy jako Tammy w filmie męża

  Ben Falcone i Melissa McCarthy opowiedzieli o tym, jak powstał pomysł stworzenia komedii "Tammy". Reżyser i jego żona wspólnie pracowali nad scenariuszem i obydwoje wcielili się w filmowe postacie.

Zdjęcia na temat: pomysł zrodził
Wideo na temat: pomysł zrodził
 • "Git"

  "Git" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami polski dramat sensacyjny, odkrywający brudny świat więziennych porachunków. Jak mówi reżyser, Kamil Szymański, pomysł zrodził się z krótkiego artykułu w jednej z łódzkich gazet. Historia dotyczyła więźnia, który zabił swojego kolegę z celi na jego własną prośbę. Premiera kinowa 13 listopada 2015.

 • Anna Piszczałka była na pielgrzymce z mamą

  . Jakuba, jednego z dwunastu apostołów. Szlak przyciąga nie tylko osoby religijne, lecz także turystów i ludzi poszukujących psychicznego odpoczynku. – Pomysł na wakacje w sumie zrodził się bardzo niespodziewanie, usłyszałyśmy z mamą o Camino de Santiago w Hiszpanii i uznałyśmy, że to jest dobry pomysł, żeby tam pojechać, odświeżyć sobie umysł i trochę odpocząć – mówi Anna Piszczałka.

Dyskusje na temat: pomysł zrodził