• Informacje na temat:

  ponadczasowa sylwetka

Artykuły na temat: ponadczasowa sylwetka
 • Olga Kalicka: Jestem już duża

  Olga Kalicka dorastała na oczach widzów. Widzowie "Plebanii" pamiętają ją jako uroczą, nieco nieśmiałą dziewczynkę, teraz zachwyca w wydaniu bardzo kobiecym. Jak przyznaje, lubi bawić się modą, a delikatny typ urody i filigranowa sylwetka pozwalają jej na eksperymentowanie z różnymi fasonami ubrań.

 • ​Dorota Gardias: Nie przesadzajmy z nagością

  Zdaniem Doroty Gardias nadmierne odsłanianie ciała odziera kobietę z tajemniczości. Gwiazda TVN nie jest jednak przeciwniczką nagości w modzie. Uważa jednak, że ciało należy pokazywać z umiarem.

 • Mam dwa zabytkowe auta

  ...sprawiłeś sobie nowe auto? Przemysław Cypryański: Mam dwa zabytkowe auta - Garbusa z 1969 roku i sportową Corvettę z 1974 . Marzyłem o niej od dawna. Już sama sylwetka tego samochodu jest ponadczasowa. Pewnie dałeś za nią kilkaset tysięcy? Przemysław Cypryański: No, mocno przesadziłeś. A podobno seriale są dobrze płatne? Przemysław Cypryański: Daję radę. Dżentelmeni o kasie nie...

 • Wstydliwa przeszłość Red Lips

  ...filmy Quentina Tarantino. Swoją twórczość określają jako pop-punk, rock i electro. Muzyka Red Lips jest ponadczasowa, intrygująca, odważna i zmysłowa, czyli dokładnie taka, jak czerwona szminka...

 • W hołdzie Annie Jantar: Każdy musi być zadowolony

  "Teksty są aktualne i będą nadal, dopóki nie wymrą w nas wszystkie wartości i nie zapomnimy mówić o uczuciach" - tak o twórczości Anny Jantar mówi PAP Life Arkadiusz Kłusowski, twórca koncertu "Tribute to Jantar", który odbędzie się w niedzielę (29 października) w Teatrze Palladium w Warszawie.

 • Jacek Kawalec w roli Jana Pawła II (musical "Karol")

  25 lutego 2017 r. w Tauron Arenie Kraków odbędzie się premiera "Karola", pierwszego polskiego musicalu o życiu Jana Pawła II. Właśnie ogłoszono, że w tytułową rolę wcieli się śpiewający aktor Jacek Kawalec, znany z m.in. "Twoja twarz brzmi znajomo", serialu "Ranczo" czy prowadzenia "Randki w ciemno".

 • Najpiękniejsza kobieta na świecie

  Ponadczasowa piękność - tak o Gwyneth Paltrow napisał poczytny magazyn "People", który co roku układa listę najatrakcyjniejszych postaci światowego show-biznesu. Zdjęcie uśmiechniętej gwiazdy z delikatnym makijażem na twarzy i blond włosami spływającymi na ramiona ozdobiło najnowsze wydanie pisma z nagłówkiem: "Najpiękniejsza kobieta świata". Paltrow przyznała, że dla jej męża, muzyka rockowego...

 • Jerzy Bińczycki: Chore serce

  Najważniejszą cechą jego aktorstwa była duchowa dojrzałość, dzięki której nawet grając dla wielomilionowej widowni, potrafił nawiązać kontakt z pojedynczym widzem. We wtorek, 2 października, mija 20 lat od śmierci Jerzego Bińczyckiego.

 • Filmy szyte na miarę, czyli moda w kinie

  Może i haute couture nie przynosi domom mody zbytniego zysku, ale niezmiennie od lat buduje ich markę, którą można potem sprzedać na półkach z perfumami, wieszakach z torebkami i stojakach z nietanią przecież odzieżą prêt-à-porter. Albo pokazać z pompą na kinowym ekranie.

 • Spartanie byli jak głodne lwy

  ...u czytelników wrażenie, że czytają komiks o "starej historii". To nie jest stara historia, to jest ponadczasowa historia! Dlatego zdecydowałem się mocno zmodernizować warstwę wizualną. Czułem, że dzięki temu(...) najbardziej interesujące w pracy rysownika komiksów. Dla mnie to najbardziej fascynująca część procesu i koncentruję się na niej. Nie obchodzi mnie kształt paznokci jakiejś postaci. Skupiam się na sylwetkach...