• Informacje na temat:

  ponętne aktorki

Artykuły na temat: ponętne aktorki
 • Marzena Trybała: Była symbolem seksu lat 80.

  Widzowie zapamiętali ją jako jedną z najbardziej ponętnych aktorek polskiego kina. Sama jednak nie przepadała za rozbieranymi scenami.

 • Katarzyna Figura: Nadal zachwyca

  Świetna aktorka i prawdziwa seksbomba. Mężczyźni do niej wzdychali, kobiety zazdrościły ponętnych kształtów. Nadal zachwyca talentem, urodą i dystansem do życia.

 • Maria Dębska w kryminale retro

  W filmie "Czarny Mercedes", kryminale, którego akcja osadzona jest w latach niemieckiej okupacji, Maria Dębska wciela się w młodą i ponętną żonę adwokata, która zostaje zamordowana. Aktorka w trakcie tej opowieści musiała przeobrazić się z szarej myszki w eleganckiego wampa.

 • Joanna Opozdą kochanką w hotelu

  "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw" to nowy spektakl Teatru Kamienica, którego premierę zaplanowano na 20 stycznia. Wystąpi w nim m.in. Joanna Opozda, aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość". Akcja komedii rozgrywa się w zakopiańskim hotelu.

 • Paulina Holtz: Nakryć męża na zdradzie

  ..., z którym wcześniej spotkała się na planie serialu "Klan". Wówczas on wcielał się w jej szefa. Rok 2017 to dla aktorki również czas wyzwań sportowych. "Chciałabym wreszcie porządnie podciągać się(...) w życiu aktorki. Pasjami uprawia jogę. Wcześniej trenowała pole dance.

 • Monica Bellucci uwodzi dojrzałością

  Podobno kiedy kobieta osiąga pewien wiek, nie ma dla niej ról ponętnych, uwodzicielskich kobiet. Monica Bellucci zdaje się temu przeczyć - jako dojrzała kobieta uwiodła Bonda. Jesienią zobaczymy aktorkę w filmie "Na mlecznej drodze", nominowanym do weneckich Złotych Lwów.

 • Lily James: Mamma mia!

  ...w karierze aktorki była kreacja buntowniczej Lady Rose Aldridge w ostatnim odcinku trzeciej serii "Downton Abbey". Jej postać tak spodobała się widzom, że James trafiła do stałej obsady czwartego(...) aktorki. Gwiazda wcieliła się bowiem w Elizabeth Bennet w ekranizacji powieści Setha Grahame'a-Smitha "Duma i uprzedzenie, i zombie" (2016). Autor zmienił w niej nieco tło wydarzeń dziejących się...

 • Seksowna i przebojowa

  Czy ponętna trzydziestolatka może rozmiękczyć głaz? Tak - jeśli jest nią Natasza, którą z wyczuciem gra Anna Przybylska w filmie "Sęp".

 • Cameron Diaz: Seks i taniec

  Cameron Diaz wciąż zachwyca nienaganną figurą, której nie powstydziłyby się modelki. W wywiadzie dla brytyjskiej edycji miesięcznika "Elle" 40-letnia aktorka przekonuje, że jej ponętne ciało to nie skutek drakońskich diet, lecz "właściwej kombinacji seksu i tańca".

 • Jessica Alba ma dość grania zalotnic

  Jessica Alba, aktorka znana z filmu "Sin City- Miasto grzechu" oraz "Fantastycznej czwórki" , przyznaje, że ma dość grania ponętnych dziewczyn i wolałaby wystąpić w komedii romantycznej. Alba mówi, że jest zmęczona kreacjami seksownych kobiet i chciałaby wystąpić w bardziej ambitnej roli.

Zdjęcia na temat: ponętne aktorki
Dyskusje na temat: ponętne aktorki
 • Re: "M jak miłość": Aktorki... nierozbieralne. One nigdy nie zagrały nago!

  Oj tam, oj tam. To, że się nie rozebrały nie oznacza, że nie zrobiłyby tego w pewnych okolicznościach. Może scenariusze tego nie przewidywały, może mają jakieś skazy na ciele, może ich niezbyt ponętne piersi odstraszałyby widzów a może stawka była za mała. Choć możliwe jest, że akurat te mają godność. Co do p. Arlak to nie pamiętam ale wydaje mi się, że zagrała z Pazurą w Show a tam były sceny