• Informacje na temat:

  popek tvp

Artykuły na temat: popek tvp
 • Anna Popek poprowadzi "Wiadomości"? Jest oświadczenie TVP!

  TVP zaprzeczyła doniesieniom, jakoby Anna Popek miała być nową prezenterką głównego wydania "Wiadomości". "Pani Anna Popek nie uczestniczyła w castingach do programów informacyjnych w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej" - czytamy w specjalnym komunikacie.

 • "Dance, Dance, Dance": Popek w nowym programie TVP?

  Jak informuje "Fakt", Popek wkrótce ma zasilić skład nowego programu tanecznego Telewizji Polskiej "Dance, Dance, Dance".

 • Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  ...- Moja miłość do telewizji jest obecnie uśpiona - mówi dziennikarka Anna Popek. Na czas przerwy wakacyjnej "Dzień dobry, Polsko", nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów.

 • Nowa praca Anny Popek

  Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, została szefową lifestylowego działu Polskiej Agencji Prasowej, od ponad 10 lat oferującego mediom materiały dotyczące show-biznesu.

 • Anna Popek: Zawsze jest coś do zrobienia

  Jak, nie epatując prywatnością, dzielić się życiowym doświadczeniem? Ta sztuka udaje się jej jako jednej z nielicznych. Anna Popek opowiada o swojej przyjaźni z górami i dlaczego w każdym wieku można być kobietą zadbaną.

 • ​Anna Popek o Magdalenie Ogórek

  Anna Popek przyznaje, że choć w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, to jednak warto zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi współpracuje się przy realizacji różnych projektów. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo ceni sobie na przykład znajomość z Magdaleną Ogórek. Obie panie często spotykają się nie tylko na gruncie zawodowym.

 • Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci"

  Anna Popek przechodzi z TVP 2 do Jedynki. Dziennikarka zostanie nową prowadzącą program "Świat się kręci"- wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.

 • Anna Popek miała wypadek samochodowy. "Mógł skończyć się śmiercią"

  Anna Popek brała udział w groźnym wypadku samochodowym. Do zdarzenia doszło na autostradzie A1, gdy prowadzone przez Popek auto uderzyło w inny pojazd. Cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. "Wypadek mógł skończyć się śmiercią" - mówi z przerażeniem dziennikarka.

 • Anna Popek: Przeżywamy kompromitację feministycznych postulatów

  ...- Chciałabym mniej pracować i mieć więcej dzieci - mówi Anna Popek. Choć pracę w telewizji uważa za swoje powołanie, wolałaby się bardziej poświęcić rodzinie. Zdaniem gwiazdy znaczna część kobiet nie odnajduje szczęścia w karierze zawodowej, do pracy poza domem zmusza je jednak sytuacja ekonomiczna. Anna Popek uważa także, że polskie społeczeństwo przechodzi obecnie okres kompromitacji...

Zdjęcia na temat: popek tvp
Wideo na temat: popek tvp
 • Anna Popek szczerze o dziennikarzach TVP

  Anna Popek wypowiedziała się na temat zarzutów stawianych dziennikarzom TVP. Prezenterka twierdzi, że pracownicy publicznej - wbrew temu, co się mówi - są rzetelni i, bynajmniej, nie kłamią. To wynajęte osoby robią wszystko, by ich zdyskredytować.

 • Popek wściekła! Chodzi o pracę w TVP!

  Anka Popek tłumaczy, że nie jest żadną ulubienicą Kurskiego, jak nazywały ją tabloidy. Dziennikarka żali się, że aktualnie ma tylko jeden program i są bardziej uprzywilejowani na Woronicza...

 • Jacek Kurski potwierdza. Popek będzie gwiazdą TVP!

  Jacek Kurski potwierdza, że Anna Popek na jesieni poprowadzi aż trzy programy w TVP. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: popek tvp