• Informacje na temat:

  popielewicz program

Artykuły na temat: popielewicz program
 • Agnieszka Popielewicz: Telewizja się bardzo zmienia. Przychodzi nowa młoda gwardia

  Agnieszka Popielewicz, gdy zaczynała pracę w telewizji Polsat, była angażowana do wielu projektów: prowadziła różne programy, festiwale i koncerty jubileuszowe. Teraz nieco ustępuje miejsca nowym twarzom, natomiast sama próbuje swoich sił w biznesie. Jedno z takich przedsięwzięć ujrzy światło już w listopadzie.

 • Agnieszka Popielewicz: Zostać miss

  ...7 grudnia Agnieszka Popielewicz poprowadzi galę 25-lecia Miss Polski. Ale w takim widowisku nie debiutuje. 9 lat temu była... uczestniczką i znalazła się w finale!

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Agnieszka Popielewicz pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe "Super Rodzinka". Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi.

 • Agnieszka Popielewicz nie goni za sensacją

  Zależy nam na dobrej atmosferze. Chcemy, żeby gwiazda, razem ze swoimi bliskimi, czuła się bezpiecznie w naszym studiu - mówi Agnieszka Popielewicz, która w programie "Super Rodzinka" zgłębia sekrety znanych i lubianych.

 • Popielewicz pokaże siłę rodzinnych więzi

  Do "Super Rodzinki" Agnieszka Popielewicz zaprasza gwiazdy i ich najbliższych. Rozmawia z nimi m.in. o dzieciństwie oraz drodze do sławy.

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Skromna Popielewicz

  Kariera Agnieszki Popielewicz potoczyła się dość szybko - zaangażowano ją do prowadzenia emitowanych przez Polsat programów "Gwiezdny cyrk" i "Się kręci". Zwróciła na siebie uwagę i tak została "człowiekiem Niny Terentiew". Jak wspomina początki współpracy z telewizją?

 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spotkają się w...."Tańcu z Gwiazdami"

  Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży w najbliższy piątek będą mieli nie lada okazję by spotkać się... w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: popielewicz program
Dyskusje na temat: popielewicz program
 • Re: Program z aktorami prowadzili...

  ale ta popielewicz paskudna prawie jak ogr bleeeeeeeeee

 • Re: Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor

  KOBIETY CIEZARNE SA WYSTAWIANNE NA SZEROKA OGLADALNOSC. ROZPOREK POD SAMO KROCZE A BRZUCH BRZEMIENNY-WIDOK OKROPNY NIC WSTYDU NI SKROMNOSCI. TO NIE JEST WIDOK DO PODZIWIANIAI JESZCZE W SZPILACH. CO NIE MACIE INNEJ LADNIEJ PREZENTUJACEJ SIE KANDYDATKI,JEST CIEZARNA WIEC IDZIE NA ODSTAWKE NA PEWIEN CZAS JEST MILIONY KOBIET ,KTORE MOGA POPROWADZIC TEN PROGRAM.