• Informacje na temat:

  popielewicz- program o rodzinie

Artykuły na temat: popielewicz- program o rodzinie
 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży "podjęli decyzję o powiększeniu rodziny"

  Grzegorz Hyży (29 l.) i 31-letnia Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz) są ze sobą szczęśliwi. W życiu prywatnym i zawodowym pary wszystko układa się jak w bajce. Nic dziwnego, że prezenterka i piosenkarz pragną, by na świat przyszła ich latorośl.

 • Agnieszka Popielewicz pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe "Super Rodzinka". Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...błędy, zarzucają mu brak obiektywizmu i sprzyjanie tylko jednej opcji politycznej.  Nic więc dziwnego, ze odetchnęli oni z ulgą, gdy okazało się, że wkrótce program telewizyjny dziennikarza zniknie(...) większość negatywnie, ale jest też spora grupa osób, która ubóstwia jego poczucie humoru.  Ci swojego idola są gotowi bronić za wszelką cenę! Czytaj dalej na następnej stronie Agnieszka Popielewicz...

 • Skromna Popielewicz

  Kariera Agnieszki Popielewicz potoczyła się dość szybko - zaangażowano ją do prowadzenia emitowanych przez Polsat programów "Gwiezdny cyrk" i "Się kręci". Zwróciła na siebie uwagę i tak została "człowiekiem Niny Terentiew". Jak wspomina początki współpracy z telewizją?

 • Ola Szwed będzie śpiewać

  ...brakującej gwiazdy, ponieważ Robert Kudelski (34 l.) zrezygnował z udziału w programie na rzecz propozycji zagrania w amerykańskim serialu kryminalnym "CSI: zagadki Las Vegas". Czy młoda, świeża Ola(...), Monika Mrozowska, Jacek Kawalec Weronika Książkiewicz, Karolina Nowakowska, Agnieszka Popielewicz, Robert Rozmus i Elżbieta Romanowska.

 • Agnieszka Popielewicz nie goni za sensacją

  Zależy nam na dobrej atmosferze. Chcemy, żeby gwiazda, razem ze swoimi bliskimi, czuła się bezpiecznie w naszym studiu - mówi Agnieszka Popielewicz, która w programie "Super Rodzinka" zgłębia sekrety znanych i lubianych.

 • Polsat Cafe pod znakiem rodziny

  "Super rodzinka", "Porody", "Pełna Chata" - to niektóre nowości proponowane w wiosennej ramówce stacji Polsat Cafe. Jak zapowiada Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe, ta wiosna upłynie pod znakiem rodziny.

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  Gdy zaczynała swoją karierę, zastanawiano się, czy podoła. Okazało się, że Agnieszka Popielewicz jest nie tylko urodziwa, ale pracowita, wytrwała i inteligentna.

 • Gwiazdy w świątecznym wydaniu programu

  W sobotę, 23 kwietnia, widzowie Polsatu będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowe, wielkanocne wydanie programu "Się kręci".

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.