• Informacje na temat:

  popielewicz wesele

Artykuły na temat: popielewicz wesele
 • Popielewicz pokaże siłę rodzinnych więzi

  Do "Super Rodzinki" Agnieszka Popielewicz zaprasza gwiazdy i ich najbliższych. Rozmawia z nimi m.in. o dzieciństwie oraz drodze do sławy.

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  Gdy zaczynała swoją karierę, zastanawiano się, czy podoła. Okazało się, że Agnieszka Popielewicz jest nie tylko urodziwa, ale pracowita, wytrwała i inteligentna.

 • Ibisz z byłą żoną: Lekko, łatwo i przyjemnie

  ...całe mnóstwo gwiazd. U nas będzie więcej gwiazd niż w planetarium! Poplotkujemy o gwiazdach bez znieczulenia, powiemy m.in. co zrobić, żeby dziecko chciało chodzić do przedszkola i jak wyprawić wesele(...) i dlatego trzymam za nich kciuki - powiedziała Agata Młynarska. Gospodarzami jesiennej ramówki Polsatu byli Agnieszka Popielewicz i Krzysztof Ibisz, a muzycznie umilał gościom czas zespół Lemon...