• Informacje na temat:

  poprawianie urody gwiazd

Artykuły na temat: poprawianie urody gwiazd
 • Ewa Kasprzyk o poprawianiu urody

  Jak grać z twarzą bez mimiki? - pyta Ewa Kasprzyk. Aktorka, która zdecydowała się wyznać, co myśli na temat poprawiania urody, przyznaje, że w zawodzie aktora wygląd jest bardzo ważny, jednak należy znać granicę...

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  ...z powodu dojrzałego wieku (tak umotywowano tę decyzję), sprawiły, że również Katarzyna Dowbor zapragnęła przejść metamorfozę i się odmłodzić. W programie TVN Style "Klinika urody" prezenterka poddała się(...) gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • "Perfekcyjna" Beyonce się poprawia?

  Zawstydzające zarzuty pod adresem amerykańskiej gwiazdy pop Beyonce.

 • 70 lat Cher: Gwiazda gwiazd

  ...powtarza się stwierdzenie, że Cher zaistniała w 1965 roku przebojem "I Got You Babe", który nagrała z mężem Sonnym Bono . Ale gwiazda Cher zaświeciła dużo wcześniej - jeszcze w szkole podstawowej(...) udziału w musicalu - sama odegrała role męskie i śpiewała męskie piosenki. Jej talent i chęć bycia gwiazdą dogoniły jej zjawiskowy miękki i niski głos, który wyróżniał Cher już wtedy. Kilka lat później...

 • Gwiazdy jednej roli. Dlaczego nie zrobili wielkiej kariery?

  .... - Nie poznawali mnie nawet sąsiedzi i znajomi - przyznała potem w wywiadzie. Koniec operacji! Poprawianie urody nie skończyło się dla niej dobrze. Zamilkł telefon. Producenci nie chcieli jej(...)2010 roku Jennifer Grey , niezapomniana Baby z filmu "Dirty Dancing", wzięła udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". W jednym z odcinków stanęła na parkiecie, a z głośników popłynęły...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Jamie Lee Curtis: Królowa krzyku

  Jamie Lee Curtis od 60 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.

 • Co się stało z jej twarzą?

  ...54-letnia gwiazda pop Madonna przeszła kolejny zabieg poprawiania urody. Fani piosenkarki są zbulwersowani.

 • Z botoksem za pan brat

  Nadeszły czasy kultu młodości. Starość nie jest w modzie. Coraz więcej gwiazd poprawia urodę, jednak wiele z nich się do tego nie przyznaje.

 • Co robi, żeby lepiej wyglądać?

  Niewiele kobiet ma odwagę publicznie przyznać się do stosowania botoksu. Wyjątkiem jest Anna Popek. Dziś mówi, że już nie poprawia urody.

Zdjęcia na temat: poprawianie urody gwiazd
Wideo na temat: poprawianie urody gwiazd
 • Gessler: Nigdy w życiu nie robiłam sobie nic na twarzy

  Gwiazda TVN często jest posądzana o poddawanie się zabiegom medycyny estetycznej, dlatego też nie ukrywa, że irytuje ją, gdy ktoś wmawia jej poprawianie urody. Restauratorka podkreśla, że nie ma czasu nawet na regularny masaż, a tym bardziej na spędzanie długich godzin w gabinetach medycyny estetycznej. Przyznaje, że na jej nieregularne rysy twarzy wpływ miał paraliż nerwu trójdzielnego.

Dyskusje na temat: poprawianie urody gwiazd