• Informacje na temat:

  popularna rachel

Artykuły na temat: popularna rachel
 • Rachel McAdams: Romantyczka

  W sobotę, 17 listopada, urodziny świętuje Rachel McAdams, współczesna królowa komedii romantycznych, gwiazda takich filmów, jak: "Pamiętnik", "Polowanie na druhny", "I że cię nie opuszczę" oraz "Czas na miłość" , nominowana do Oscara za kreację w "Spotlight".

 • Evan Rachel Wood o swojej próbie samobójczej

  Znana z filmu "Trzynastka" i serialu "Westworld" Evan Rachel Wood opublikowała esej w czasopiśmie "Nylon". Aktorka pisze w nim otwarcie o swojej próbie samobójczej i pobycie w klinice psychiatrycznej.

 • Rachel McAdams: Ta historia musiała zostać opowiedziana

  ..."To bohaterka, która musi podjąć bardzo trudną decyzję i wziąć życie w swoje ręce. Mam nadzieję, że jej odwaga będzie inspiracją" - mówi o swojej postaci w filmie "Nieposłuszne" Rachel McAdams.

 • Rachel Weisz: Ryzyko nie jest mi potrzebne do szczęścia

  ..."Ta opowieść fascynuje od prawie półwiecza rzesze filmowców, muzyków, pisarzy i podróżników" - mówi Rachel Weisz, która u boku Colina Firtha gra główną rolę w filmie "Na głęboką wodę". Tytuł zadebiutuje 29 czerwca na ekranach polskich kin.

 • Rachel Bilson reklamuje lody

  Miłośnicy świata mody gotowi są zrobić prawie wszystko, by nawiązać współpracę z Karlem Lagerfeldem. Amerykańska aktorka Rachel Bilson zgodziła się reklamować... lody.

 • Gwiazda serialu "Westworld" ujawniła zdjęcia z planu. Jest na nich dużo krwi

  Zbliża się finał trzeciego sezonu serialu „Westworld” emitowanego przez HBO. Z tej okazji Evan Rachel Wood podzieliła się z fanami fotografiami, które odsłaniają kulisy tej popularnej produkcji.

 • Jennifer Aniston zszokowała fanów "Przyjaciół". Tego nikt się nie spodziewał!

  ..."Przyjaciół". Serialowa Rachel postanowiła się ich zaskoczyć i przywitać się z nimi.

 • "Przyjaciele": Brytyjski rekord

  Ostatni odcinek popularnego serial u "Przyjaciele" obejrzała w Wielkiej Brytanii rekordowa liczba widzów. W piątkowy wieczór (28 maja) przed telewizorami zasiadło prawie 9 milionów fanów, aby po raz ostatni zobaczyć bohaterów amerykańskiej serii - Monikę, Chandlera, Rachel, Rossa, Phoebe i Joey'a.

 • Jennifer Aniston urodzi dziecko na planie "Przyjaciół"

  Jennifer Aniston, jedna z bohaterek popularnego serialu "Przyjaciele" , w ostatnim odcinku serii będzie miała do wykonania niełatwe aktorskie zadanie. Producenci zdecydowali bowiem, że Rachel, bohaterka grana przez Aniston, na zakończenie przebojowego filmu znajdzie się w szpitalu i urodzi dziecko. Nie ujawniono jedynie, kto będzie jego ojcem.

 • Jennifer Aniston: Nie tylko przyjaciółka

  Widzowie znają ją przede wszystkim z roli Rachel Green w kultowym dziś serialu "Przyjaciele", ale aktorka ma na koncie także wiele filmowych ról, przede wszystkim w komediach takich, jak: "Nadchodzi Polly", "Z ust do ust", "Millerowie" czy seria "Szefowie wrogowie". W poniedziałek, 11 lutego, Jennifer Aniston kończy 50 lat.