• Informacje na temat:

  popularna warszawska

Artykuły na temat: popularna warszawska
 • ​"Janosik": Mija 45 lat od premiery popularnego serialu

  Podhalańskim. Co ciekawe, gdzie indziej nakręcono wejście młodych (wykorzystano kaplicę na Polanie Chochołowskiej). Zmudziński w 2002 r. w "Kinie" napisał: "Popularna i do dziś pamiętana polska...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  ...- Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • Zanussi: Kultura wysoka i popularna razem

  "Między kulturą wysoką i popularną jest ciągłość" - mówił w niedzielę, 28 lipca, w Warszawie, Krzysztof Zanussi . We wrześniu w Warszawie ma się odbyć festiwal "Karuzela Cooltury", podczas którego ma dojść do konfrontacji obu obszarów twórczości.

 • Within Temptation: Warszawski koncert przełożony

  Popularna, symfo-gothicmetalowa formacja z Holandii zagra w Polsce nie jeden, jak dotychczas planowano, a dwa koncerty. W ramach przesuniętej na jesień 2011 roku trasy po Europie, Within Temptation wystąpi 22 października w krakowskim klubie "Studio" i dzień później w warszawskiej "Stodole". Oba występy związane będą z promocją nowego albumu grupy "The Unforgiving", którego premierę zaplanowano...

 • Kolejne plakaty "1920 Bitwy Warszawskiej"

  Z niespotykanym impetem ruszyła plakatowa kampania promocyjna nowej superprodukcji w reżyserii Jerzego Hoffmana - "1920 Bitwa Warszawska 3D". Film (premiera 30 września) reklamują plakaty kilkorga różnych autorów.

 • "Sierpniowe niebo": Film o powstaniu warszawskim

  Nakręcone w 1944 r. podczas powstania warszawskiego zdjęcia, nigdy wcześniej niepokazywane szerszej publiczności, zobaczyć można w filmie "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", który trafi do kin 13 września. Reżyserem jest pochodzący z rodziny powstańców Irek Dobrowolski.

 • "Sierpniowe niebo": Premiera filmu o powstaniu warszawskim

  W stołecznym Teatrze Narodowym odbyła się we wtorek premiera poświęconego powstaniu warszawskiemu filmu "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", którego reżyserem jest pochodzący z rodziny powstańców Irek Dobrowolski. Film trafi do kin 13 września.

 • Jarocin: Lao Che z "Powstaniem Warszawskim"

  Znamy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na jarocińskiej scenie między 20 a 22 lipca. Będą to Lao Che, KSU, Set Your Goals, Jelonek oraz Łąki Łan!

 • Mans Zelmerlow wraca do Polski

  Popularny w naszym kraju szwedzki wokalista wystąpi w warszawskiej Stodole 30 kwietnia 2017 roku.

 • Nightwish zagra na Ursynaliach

  Popularni symfometalowcy z grupy Nightwish dołączyli do składu warszawskich Ursynaliów.

Zdjęcia na temat: popularna warszawska
Wideo na temat: popularna warszawska
 • W Warszawie odbył się pogrzeb reżysera Jerzego Gruzy. Przed rozpoczęciem mszy w Kościele Środowisk Twórczych odczytany został list od prezydenta Andrzeja Dudy oraz ministra kultury Piotra Glińskiego. Jerzy Gruza został pośmiertnie uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za zasługi w dziedzinie kultury. Był twórcą popularnych filmów i seriali takich jak "Wojna domowa" czy "Czterdziestolatek". Artysta spoczął w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach. Miał 87 lat.

 • "Szkoła uwodzenia Czesława M."

  „Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

 • Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami czy rozjeżdżał się na lodzie

  Dziennikarz nie wyklucza powrotu do telewizji. Nie zamierza jednak występować w popularnych programach typu „Taniec z gwiazdami” lub „Azja Express”. Chciałby natomiast zrealizować program, w którym ciekawie pokazywałby niezbyt atrakcyjne turystycznie zakątki Polski, m.in. Wąchock i Radom. Szymon Majewski zakończył karierę w telewizji w 2012 roku. Odejście z TVN nie zahamowało jednak jego kariery. Już kilka miesięcy wcześniej zaczął prowadzić poranny program w Radiu Eska, założył także...