• Informacje na temat:

  popularność prezentera

Artykuły na temat: popularność prezentera
 • Czesław Nowicki był pierwszym pogodynkiem w Polsce. Wyrzucono go z dnia na dzień. Za co?

  .... Pod koniec naszej współpracy nawet się zaprzyjaźniliśmy. "Wicherek" zdobył pozycję celebryty w tamtych latach. Zagrał samego siebie w kilku filmach, powstawały liczne fankluby prezentera, a on w swoich nieodłącznych czarnych okularach stał się gwiazdą polskiej telewizji. Oczywiście, popularność miała też swoje ciemne strony. Każdy z widzów czuł się powołany do komentowania wyglądu i strojów...

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

 • Szymon Hołownia może być dumny z żony! Niesamowite, czym się zajmuje!

  Media wciąż rozgrzewają wieści o tym, że Szymon Hołownia (43 l.) być może wystartuje w wyborach prezydenckich. O życiu prywatnym dziennikarza nie wiemy zbyt wiele. Jednak ostatnio wyszło na jaw, czym zajmuje się żona prezentera.

 • "Rolnik szuka żony": Manowska nie może się już doczekać

  Marta Manowska nie może się już doczekać kolejnej edycji show "Rolnik szuka żony". Dzięki programowi gospodyni tego popularnego show zyskała nie tylko popularność, ale przede wszystkim wielu nowych przyjaciół.

 • Krzysztof Ibisz nie miał szczęścia w miłości! Teraz też ślubu nie będzie!

  .... Chyba już wtedy pracował na własną popularność i zdobywał kwalifikacje dziennikarskie. Można zaryzykować twierdzenie, że przełomem w życiu zawodowym było spotkanie z Bożeną Walter. Poznali się na(...) prezentera ją zaskoczył. Jednak spotkali się we wrześniu 1997 r. w kawiarni na Nowym Świecie. Potem wyjechała do Nowego Jorku. Gdy wróciła po kilku miesiącach, sprawy potoczyły się w błyskawicznym tempie...

 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • Zygmut Chajzer wraca do telewizji jako juror! Powtórzy sukces "Idź na całość"?!

  Trudno nie pamiętać słynnego show Polsatu „Idź na całość”, dzięki któremu Zygmunt Chajzer (62 l.) osiągnął taką popularność. Teraz prezenter wraca do rodzimej stacji, by znów zagościć w jednym z programów rozrywkowych.

 • Andrzej Marek Grabowski: Był Panem Tik-Takiem

  Pamiętamy go jako telewizyjnego Pana Tik-Taka, dziś jest cenionym autorek książek dla dzieci.

 • Maciej Orłoś odszedł z "Teleexpressu". Czym zajmuje się obecnie?

  Maciej Orłoś (58 l.) był najpopularniejszym i jednym z najbardziej lubianych prezenterów informacyjnych w Polsce. To pierwsze: popularność – zawdzięczał Teleexpressowi. To drugie: sympatię widzów – już sobie. Prócz wiedzy i erudycji dysponował też urokiem osobistym i poczuciem humoru.

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

Zdjęcia na temat: popularność prezentera