• Informacje na temat:

  popularny australijski

Artykuły na temat: popularny australijski
 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Gdy trzy lata temu Baz Luhrmann rozpoczął przygotowania do swojej superprodukcji "Australia", Nicole Kidman miał partnerować Russell Crowe w roli drovera (australijskiego poganiacza bydła). W końcu(...) jednak strony, to właśnie Crowe z plejady "Aussie Stars" ostatniej dekady (jak Jackman, Hugo Weaving, Guy Pearce, Eric Bana, David Wenham, Sam Worthington...) stanowi kwintesencję australijskiej...

 • Justin Bieber reptilianinem? Dziwna teoria spiskowa z australijską gazetą w tle

  ...rzeczy. Jednak zanim o tych, których używają już od jakiegoś czasu, skupmy się na tym najświeższym, czyli rzekomej relacji australijskiej gazety "Perth Now". W marcu na Twitterze pojawił się wycinek...

 • Śmierć w australijskim "The X Factor"

  Do tragedii doszło podczas przesłuchań do australijskiej wersji programu "The X Factor".

 • Adam Sky nie żyje. 42-letni DJ próbował ratować koleżankę

  Popularny szczególnie w Azji australijski DJ Adam Sky zmarł na skutek wykrwawienia w luksusowym kurorcie na Bali. 42-latek próbował pomóc swojej koleżance, która spadła z wysokości 4 metrów w okolicach basenu.

 • Adam Sky nie żyje. Tak DJ-a pożegnała żona

  Pojawia się coraz więcej informacji o tragicznym wypadku, w którym śmierć poniósł popularny w Azji australijski DJ Adam Sky. 42-latek zmarł na skutek wykrwawienia w luksusowym kurorcie na Bali, gdy próbował pomóc swojej koleżance, która spadła z wysokości 4 metrów w okolicach basenu.

 • Russell Crowe - aktor kompletny

  Skinhead, kowboj, gladiator, bokser, policjant, matematyczny geniusz - popularny i u nas australijski aktor Russell Crowe potrafi zagrać dosłownie wszystko. Od kilku dni na polskich ekranach pokazywany jest najnowszy film z jego udziałem, "Dla niej wszystko". Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 10 jego najlepszych kinowych ról.

 • Adam Sky nie żyje. Przyjaciele dziękują za wsparcie

  Na instagramowym profilu popularnego w Azji Adama Sky pojawił się wpis jego przyjaciół i współpracowników, którzy zadeklarowali kontynuację dorobku tragicznie zmarłego australijskiego DJ-a.

 • Pamiętacie Jasona Donovana?

  Znany z serialu "Sąsiedzi" i wspólnych występów z Kylie Minogue australijski aktor i piosenkarz Jason Donovan powraca z nowym albumem.

 • The Prodigy i Wolfmother na Capital of Rock we Wrocławiu

  Główną gwiazdą tegorocznej edycji Capital of Rock we Wrocławiu będzie popularna nad Wisłą grupa The Prodigy. Po Na festiwalu zagra także australijski zespół Wolfmother - będzie to ich pierwszy koncert w Polsce.

 • 60 lat wokalisty AC/DC

  W piątek, 5 października, 60. urodziny świętuje Brian Johnson, wokalista popularnej australijskiej grupy AC/DC.