• Informacje na temat:

  popularny bokser

Artykuły na temat: popularny bokser
 • Nie tylko gongi: Piosenki na wyjścia bokserów

  W wielu przypadkach bokserzy to nie tylko sportowcy, ale także celebryci i showmani. A czasami, aby dobre widowisko mogło się odbyć, potrzebna jest muzyka. Czego więc bokserzy słuchają przy wejściu na ring?

 • Ana de Armas: Żona boksera

  ...dziadkowie pochodzili zresztą z tego kraju, co - jak sama przyznaje - bardzo ułatwiło jej zaaklimatyzowanie się w Europie. Odniosła sukces w bardzo popularnym hiszpańskim serialu "Internat(...) - zdradzała. Dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro ("Wściekły byk", "Last Vegas", "Poradnik pozytywnego myślenia") w opowieści o jednym z najsłynniejszych bokserów wszech czasów. Roberto Durán (Ramirez...

 • Jean-Paul Belmondo: Od boksera do aktora

  Neuilly-sur-Seine. Jego ojciec był rzeźbiarzem, matka malarką. W szkole był jednym z najgorszych uczniów w klasie, w ogólnie nie przykładał się do nauki. Marzyła mu się kariera sportowa - boksera lub(...) Bonda, nie przyniosła mu uznania w Hollywood. Przez większość lat 70. Belmondo pozostawał w Europie, występując w popularnych komediach, m.in. "Wspaniały" (1973) i "As asów" (1982). W 1974 roku wcielił...

 • Gołota już nie zatańczy!

  Andrzej Gołota zakończył swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami". Popularny bokser i jego taneczna partnerka Magdalena Soszyńska-Michno odpali w niedzielę, 7 listopada, z programu.

 • Russell Crowe - aktor kompletny

  Skinhead, kowboj, gladiator, bokser, policjant, matematyczny geniusz - popularny i u nas australijski aktor Russell Crowe potrafi zagrać dosłownie wszystko. Od kilku dni na polskich ekranach pokazywany jest najnowszy film z jego udziałem, "Dla niej wszystko". Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 10 jego najlepszych kinowych ról.

 • Usher w filmowej roli życia

  ..."Jest tylko jedna legenda. Ja" - mówił o sobie urodzony w 1951 roku w Panamie słynny bokser Roberto Durán. W rodzinnym kraju uważano go za "skarb narodowy". Wygrał 103 ze 119 stoczonych walk. Jego niezwykle zacięta rywalizacja z Sugar Rayem Leonardem zyskała rozgłos na całym świecie.

 • Dolph Lundgren ćwiczy do roli Ivana Drago

  Dolph Lundgren przygotowuje się do powtórzenia roli boksera Ivana Drago. Aktor pojawi się na ekranie w kontynuacji filmu "Creed: Narodziny legendy".

 • Robert Mitchum: Boks, marihuana i alkohol

  Żartował, że w filmie zawsze jest taki sam, zmienia tylko garnitury. Jego charakterystyczne opadające powieki to efekt kontuzji, której nabawił się, kiedy był bokserem.

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • Weekend w kinie: Dziewczyny w sieci

  Aż dziewięć filmów, w tym budzące duże emocje kontynuacje popularnych serii: "Halloween" i "Dziewczyna w sieci pająka", wchodzi na ekrany polskich kin w ostatni piątek października.