• Informacje na temat:

  popularny wieczór

Artykuły na temat: popularny wieczór
 • Książę William w popularnym programie

  Brytyjska telewizja BBC wyemitowała w czwartkowy wieczór program charytatywny zatytułowany "The Big Night In". W trakcie trzygodzinnego widowiska udało się zebrać ponad 27 milionów funtów na rzecz rodzin poszkodowanych przez koronawirusa, a brytyjski rząd obiecał podwoić tę sumę. Jednym z niespodziewanych gości programu był książę William.

 • Telewizja, DVD, a może VOD. Gdzie wybrać film na wieczór?

  Jesienne wieczory to czas, który zdecydowanie sprzyja oglądaniu dużej ilości filmów. Współczesna oferta dostępnych platform jest bogata i oferuje przeróżne rozwiązania. Telewizja, DVD czy VOD? Gdzie najlepiej wybrać film na wieczór? Specjalnie dla was sprawdzamy wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

 • TVP: Koniec popularnych seriali i teleturniejów

  W najbliższych dniach TVP zakończy emisję premierowych odcinków popularnych teleturniejów oraz seriali - wynika z informacji portalu Gazeta.pl. Tylko do 3 kwietnia emitowane będą nowe odcinki telenoweli "Klan", dwa dni później stacja pokaże ostatni premierowy odcinek teleturnieju "Jaka to melodia?".

 • Utwory idealne na wieczór...

  Skonstruować listę najbardziej romantycznych utworów próbowano już po stokroć i tego się nie podejmujemy. Poniższe zestawienie to nasze, siłą rzeczy wybiórcze, propozycje na wieczór w oparach miłości(...) "Paranoid" stał się popularny dzięki serial owi "Californication". Został on wykorzystany w pierwszym sezonie, w miłosnej scenie z udziałem Hanka (David Duchovny) i Michelle (Michelle Lombardo...

 • Audioriver 2016: Wieczór trudnych wyborów (relacja z drugiego dnia)

  ...niezwykle popularny w Polsce Richie Hawtin . Ostatni dzień to zabawa w niedzielne południe na dwóch scenach. Tym razem powinno obyć się bez muzycznych konfliktów interesów i kolizji godzin.

 • Roxette: Specjalny koncert pamięci Marie Fredriksson. Emocjonalny wieczór we łzach

  ...25 stycznia w szwedzkiej telewizji SVT zostanie wyemitowany specjalny koncert pod hasłem "Wieczór dla Marie Fredriksson". W ten sposób Per Gessle i inni szwedzcy muzycy złożyli hołd zmarłej 9 grudnia 2019 r. wokalistce duetu Roxette.

 • Kontynuacja popularnego serialu

  Kontynuacja należącej już do klasyki gatunku opery mydlanej z lat 80. "Dallas", powróci do amerykańskiej telewizji. Pierwsze 10 odcinków opowiadających dalsze losy rodziny Ewingów będzie można obejrzeć już latem 2012 roku w sieci TNT.

 • Wieczór Jadwigi Smosarskiej

  We wtorek, 1 listopada, przypada 40. rocznica śmierci Jadwigi Smosarskiej. W związku z tym dzień później Filmoteka Narodowa organizuje w warszawskim kinie Iluzjon specjalny wieczór poświęcony gwieździe przedwojennego filmu.

 • Wieczór specjalny z programami Anthony'ego Bourdaina

  ...podróż staje się niezapomnianą przygodą. Czy da się poznać i "poczuć" miasto, mając na to zaledwie od 24 do 48 godzin? Zwłaszcza nie korzystając przy tym z utartych szlaków ani popularnych przewodników...

 • Wieczór przed telewizorem?

  TVP1 rozpocznie wieczór filmem sensacyjnym "Kontrakt na zabijanie" . W postać płatnego mordercy, wciela się w nim Morgan Freeman. Grany przez niego bohater, ocalał z wypadku samochodowego, podczas konwojowania do aresztu. Przypadkiem spotyka na swojej drodze byłego policjanta, Ray'a Keene'a (John Cusack). Jak zakończy się próba dostarczenia przestępcy w ręce organów sprawiedliwości? Tuż po...

Zdjęcia na temat: popularny wieczór
Wideo na temat: popularny wieczór
 • "Rolnik szuka żony": Zwiastun piątego sezonu

  W piątym sezonie popularnego programu TVP zobaczymy tym razem samych panów. Najstarszy rolnik ma 58 lat, a najmłodszy - 26. Jak potoczą się losy Łukasza, Krzysztofa, Marka, Jana i Grzegorza? Tego dowiemy się już niebawem. Pierwszy odcinek piątego sezonu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 2 września, wieczorem w TVP1. Gospodynią programu jest Marta Manowska.