• Informacje na temat:

  portal media

Artykuły na temat: portal media
 • Prezes Polskiego Radia zabrania pracownikom rozmowy z mediami

  Trwa afera w radiowej Trójce. Prezes Polskiego Radia, Anna Kamińska, wydała zarządzenie w sprawie kontaktu z innymi mediami. Według dziennikarzy to pokłosie ostatniej wypowiedzi redaktora naczelnego, Kuby Strzyczkowskiego.

 • "Miłość i miłosierdzie": Włoskie media o filmie

  W marcu na ekrany kin w 34 krajach wchodzi polski dokument fabularyzowany "Miłość i miłosierdzie" o św. Faustynie Kowalskiej w reżyserii Michała Kondrata - poinformowały watykańskie media. Portal Vatican News odnotował jego pokaz w watykańskiej filmotece.

 • Białoruskie media o śmierci Wajdy

  ...​Białoruskie agencje i portale informacyjne zamieszczają w poniedziałek, 10 października, materiały o śmierci polskiego reżysera Andrzeja Wajdy, nazywając go legendą i klasykiem kina.

 • Jezus ze Świebodzina podbił media

  Pomnik Chrystusa Króla wybudowany w Świebodzinie stał się jednym z głównych tematów prezentowanych w ostatnim czasie przez zagraniczne media.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2020

  Maciej Stuhr komentuje udział w wyborach prezydenckich, Maja Ostaszewska i Małgorzata Rozenek bronią prawa do aborcji, Doda zaczyna podważać istnienie pandemii koronawirusa, a Maffashion oddaje swojego Instagrama w ręce ratowników medycznych. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z kwietnia w mediach społecznościowych.

 • Media w dniu pogrzebu papieża

  Wszystkie ogólnopolskie stacje telewizyjne w piątek, 8 kwietnia, w całości transmitować będą uroczystości pogrzebowe Jana Pawła II. Nie będą nadawać reklam, podobnie jak stacje radio we. Także RMF FM przeprowadzi transmisję z pogrzebu, przeplataną komentarzami i relacjami na żywo z Włoch i różnych miejsc w Polsce. Portal INTERIA.PL planuje przeprowadzenie z uroczystości pogrzebowych w Watykanie...

 • Iggy Azalea była w sekretnej ciąży? Media piszą o porodzie gwiazdy

  Według nieoficjalnych doniesień portali plotkarskich, raperka Iggy Azalea została matką. Sama gwiazda nie potwierdza tych informacji. Milczą również jej partner oraz menedżment.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  Julia Wieniawa potrzebuje wakacji, Michał Szpak zachęca fanów do dbania o naturę w związku z pożarami amazońskich lasów, choć Wojciech Cejrowski... nie wierzy w te pożary. Maja Ostaszewska staje w obronie osób LGBT+, Mateusz Damięcki zabiera głos w sprawie pedofilii w Kościele. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z sierpnia w mediach społecznościowych.

 • Rosyjskie media: Polskie kino na całym świecie kojarzy się z filmami Wajdy

  ...ekranach wyłącznie dlatego, że otrzymał nagrodę na konkursie filmowym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży i Studentów" - przypomina portal popularnej gazety. Wajda "dla Rosjan i całego świata odkrył talent takich aktorów, jak Daniel Olbrychski i Beata Tyszkiewicz" - podkreśla "KP". Media rosyjskie w pierwszych materiałach informujących o śmierci polskiego twórcy nazywają go "legendarnym...

 • Czeskie media: Ewa Farna "tak gruba nie była jeszcze nigdy"

  ..."Czeski Słowik przypomina polską ciężarówkę" - "grzmi" czeski portal prask.nova.cz, krytykując nadwagę Ewy Farnej.

Zdjęcia na temat: portal media
Wideo na temat: portal media
 • Zagraniczne media potwierdzają: Louis Tomlinson zostanie ojcem!

  Louis Tomlinson zostanie ojcem! Tym razem nie jest to primaaprilisowy żart artysty. Informację potwierdziły portale "People" oraz "Billboard". Matką dziecka jest bliska przyjaciółka artysty oraz stylistka - Briana Jungwirth. "Mimo że nie są w związku, ich przyjaźń jest wyjątkowo mocna i oboje bardzo się cieszą z dziecka" - twierdzi źródło portalu "People". W jednym z wywiadów członek One

 • 45-letnia Mariah Carey jest w ciąży?!

  Zagraniczne media podają, że Mariah Carey może spodziewać się dziecka z partnerem Jamesem Packerem. 45-letnia wokalistka i 47-letni australijski miliarder ogłosili swój związek w czerwcu 2015 roku. Portal New Idea podaje, że Carey i Packer nie mogą doczekać się rodzicielstwa. Z poprzednich związków mają pięcioro dzieci. (CNN Newsource/x-news)

 • Gwiazdy w bikini

  Gwiazdy ciężko trenowały na siłowni, żeby pochwalić się teraz idealną sylwetką. Zdjęcia celebrytek w kostiumach kąpielowych można znaleźć nie tylko na portalach plotkarskich, lecz także na ich profilach w mediach społecznościowych. Kto pochwalił się ponętnymi kształtami na Instagramie?/ źródło: x-news/TVN

Dyskusje na temat: portal media