• Informacje na temat:

  portale plotkarskie

Artykuły na temat: portale plotkarskie
 • Ona chce do plotkarskich portali!

  ...czy serwisach plotkarskich! - Szczerze mówiąc, ja na to wręcz czekam! Nie dlatego, że chcę, żeby o mnie plotkowali, tylko dlatego, że śledzę te wszystkie serwisy plotkarskie - przyznaję się bez bicia...

 • Anna Przybylska pozwała przed śmiercią serwis plotkarski

  Anna Przybylska przed śmiercią pozwała serwis plotkarski Pudelek.pl, który już 16 lipca poinformował czytelników o śmierci aktorki - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Iggy Azalea była w sekretnej ciąży? Media piszą o porodzie gwiazdy

  Dziennikarze zajmujący się show-biznesem twierdzą, że dziecko Iggy Azalei i Playboya Cartiego na świat przyszło w ostatni weekend kwietnia (24-26). Jednak nikt na razie nie potwierdził tej informacji.  Portale plotkarskie powołując się na własne źródła twierdzą, że Azalea już pod koniec zeszłego roku była w widocznej ciąży. Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie...

 • Iggy Azalea wróciła na Instagrama. Nie było żadnej ciąży?

  Dziennikarze zajmujący się show-biznesem twierdzą, że dziecko Iggy Azalei i Playboya Cartiego na świat przyszło w ostatni weekend kwietnia (24-26). Jednak nikt nie potwierdził tych doniesień.  Portale plotkarskie powołując się na własne źródła informowały, że Azalea już pod koniec zeszłego roku była w widocznej ciąży. Przez kilka miesięcy raperka nie publikowała również nowych postów na...

 • Tajemnicze rozstanie Miley i Liama

  Miley Cyrus znowu jest wolna. Jak podają plotkarskie portale, nastoletnia piosenkarka i aktorka zerwała właśnie ze swoim dotychczasowym chłopakiem, Liamem Hemsworthem.

 • Jaką będzie mamą?

  Anna Mucha w ciąży! Ta informacja zelektryzowała i postawiła na baczność wszystkie portale plotkarskie, przy okazji zapewniając aktorce szybki, skuteczny i darmowy rozgłos.

 • Celine Dion i Russell Crowe są parą? Nikt nie potwierdza, ale wszyscy o tym mówią

  .... Choć żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat tych "rewelacji", zostały one błyskawicznie podchwycone przez inne plotkarskie serwisy i portale, które podały je dalej. Po śmierci męża Celine...

 • Z kim Taylor Swift spędziła noc?

  Portale plotkarskie na całym świecie rozpisują się na temat nowego romansu amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Wokalistkę przyłapano na imprezie z debiutującym muzykiem, Tomem Odellem.

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Weronika Rosati: Mam swój świat

  ...- Zależy mi na tym, żeby wierzyli we mnie ludzie, którzy widzieli moją pracę (...) Jeśli ktoś sugeruje się tylko tym, co piszą plotkarskie portale, to jego opinia jest dla mnIe nieobiektywna i nieuczciwa - mówi Weronika Rosati, którą możemy obecnie oglądać w amerykańskim serialu "Luck".

Zdjęcia na temat: portale plotkarskie
Wideo na temat: portale plotkarskie
 • Anna Mucha, Katarzyna Herman i Mariusz Pudzianowski o tym, czy odnajdują się w świecie celebrytów

  Podczas premiery filmu "Sąsiady" zapytaliśmy gwiazdy o to, co sądzą o świecie zdominowanym przez celebrytów i jak się w nim odnajdują. Czy Mariusz Pudzianowski czuje się celebrytą? Czy Anna Mucha czyta plotkarskie portale? (Veedo/x-news)

 • Karolina Pisarek zapewnia: nie chcę wygryźć Wieniawy!

  Karolina Pisarek podczas rozmowy z nami odniosła się do ostatnich rewelacji z portali plotkarskich, że chce niby wygryźć Julię Wieniawę. Modelka nie kryła złości. Zobaczcie nagranie!

 • Były mąż Edyty Górniak wziął potajemny ślub?

  Były mąż Edyty Górniak wziął potajemny ślub? Portale plotkarskie rozpisują się o rzekomym pobraniu się Izabeli Adamczyk oraz Dariusza K. Do ślubu miało dojść w październiku, a świadczyć ma o tym zmiana statusu związku Adamczyk na Facebooku. Decyzja o ślubie podyktowana miała być dobrem ich 3-letniej córki oraz zadbaniem o interesy Dariusza K. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: portale plotkarskie