• Informacje na temat:

  portia de rossi

Artykuły na temat: portia de rossi
 • Ellen DeGeneres i Portia De Rossi chcą mieć dziecko!

  ...​Dziennikarka Ellen DeGeneres i aktorka Portia De Rossi, czyli Nel Porter z "Ally McBeal", przechodziły ostatnio bardzo trudny okres. Żeby zażegnać kryzys w związku postanowiły... wynająć surogatkę, która urodzi im dziecko!

 • De Rossi jest już panią DeGeneres

  Aktorka Portia de Rossi oficjalnie przyjęła nazwisko swojej żony - prezenterki telewizyjnej Ellen DeGeneres.

 • Ellen DeGeneres rozstała się z ukochaną?!

  Ellen DeGeneres (57 l.) ponoć nie mieszka już z Portią De Rossi (42 l.)!

 • Daniels, de Rossi i Spader w thrillerze

  Jeff Daniels ( "Miasteczko Pleasantville" ), Portia de Rossi ( "Stygmaty" ) i James Spader ( "Supernova" ) spotkają się na planie politycznego thrillera "Eye Witness". Produkcja rusza już za kilka dni.

 • Ellen DeGeneres: Jej żona jest ciężko chora!

  Żona Ellen DeGeneres (56 l.), Portia de Rossi (41 l.), która zmagała się z anoreksją, cierpi także na marskość wątroby.

 • Boi się o pracę, bo jest lesbijką

  Portia De Rossi, pomimo dołączenia do obsady komediowego serial u "Better off Ted" martwi się, że jej orientacja seksualna może być przeszkodą przy kolejnych ofertach pracy.

 • Gwiazda "Ally McBeal" jest nieuleczalnie chora

  Portia de Rossi, znana z roli prawniczki Nelle Porter w serialu "Ally McBeal", od wielu lat zmaga się z anoreksją. Teraz wyszło na jaw, że cierpi także na marskość wątroby.

 • Ważyła tylko 37 kilogramów!

  Portia de Rossi słynie ze szczupłej sylwetki, ale to nic w porównaniu ze szczupłością, jaka charakteryzowała aktorkę w czasie, gdy walczyła z zaburzeniami odżywiania. 37-letnia gwiazda opowiedziała o swoich problemach w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey.

 • Zaskakujące kulisy zdrady w małżeństwie Ellen DeGeneris!

  Miłość aktorki Porti de Rossi (43 l.) i gwiazdy telewizji Ellen DeGeneres (58 l.) została wystawiona na ciężką próbę. A wszystkiemu winien... facet!

 • DeGeneres chce mieć dziecko

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Ellen DeGeneres oraz jej partnerka aktorka Portia de Rossi podobno chcą powiększyć swoją rodzinę i rozważają zabieg sztucznego zapłodnienia.

Zdjęcia na temat: portia de rossi
 • Portia de Rossi, czyli Nelle Porter z "Ally McBeal"
Wideo na temat: portia de rossi
 • Będą miały dziecko?!

  Dziennikarka Ellen de Generes i aktorka Portia de Rossi, czyli Nel z "Ally McBeal", starają się zażegnać kryzys w związku. Po tym jak 56-letnia gwiazda własnego programu zdradziła partnerkę ze wspólną znajomą, stara się zrobić wszystko, by naprawić swój błąd. Dla swojej przebywającej na odwyku żony zrezygnowała z alkoholu, a teraz zamierza starać się o dziecko. Do tego celu Portia i Ellen miałyby

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

 • Demony

  W 1989 roku linia alarmowa 911 otrzymała mrożący krew w żyłach telefon od Marii Rossi (Suzan Crowley) z przyznaniem się do brutalnego morderstwa trzech osób. 20 lat później jej córka Isabella (Fernanda Andrade) chce odkryć całą prawdę, co naprawdę stało się tamtej nocy. W tym celu odbywa podróż do Włoch do szpitala dla umysłowo chorych przestępców, gdzie została zamknięta jej matka. W szpitalu trwają badania czy jest chora psychicznie czy opętana. Izabella postanawia wynająć dwóch młodych...

Dyskusje na temat: portia de rossi