• Informacje na temat:

  posiadłość

Artykuły na temat: posiadłość
 • Adele sprzedała posiadłość. Straciła ponad milion dolarów

  Wokalistka ( posłuchaj! ) kupiła XVIII-wieczną willę w 2017 roku. Zapłaciła za nią wtedy pięć milionów dolarów. Po rozstaniu z Koneckim, Adele postanowiła sprzedać posiadłość. Kupiec zapłacił 3,7 milion dolarów.  W willi znajduje się osiem sypialni, a obok domu stworzono m.in. kort tenisowy.  Mówi się, że piosenkarka wciąż ma kilka innych nieruchomości w Wielkiej Brytanii, w tym dom...

 • Jon Bon Jovi wystawia posiadłość na sprzedaż. Cena? 20 mln dolarów!

  Lider grupy Bon Jovi wystawił na sprzedaż swoją posiadłość położoną w pobliżu Nowego Jorku. Za imponującą willę w stylu francuskiego zameczku, o powierzchni prawie 5,5 tys. m kw., trzeba zapłacić 20 mln dolarów.

 • DiCaprio sprzedaje posiadłość

  Leonardo DiCaprio sprzedaje swoją posiadłość w Malibu. Jest ona do kupienia za 9 mln dolarów.

 • Przeklęta posiadłość Osbourne'ów

  Ozzy Osbourne uważa swoją angielską posiadłość w Buckinghamshire za przeklętą. Nic dziwnego - w ostatnim czasie wydarzyły się tam same nieszczęśliwe wypadki.

 • Posiadłość Bonda sprzedana

  Fantazyjna posiadłość dysponuje m.in. sypialnią zwieńczoną szklano-betonową kopułą, opływowe szklane ściany oraz wewnętrzny basen. Z okien rozciągają się piękne, panoramiczne widoki na górski i pustynny krajobraz. Na parterze domu znajdują się dwie sypialnie, niezależnie od tego skrzydło dla gości (również z dwoma sypialniami). Osobna, jednosypialniowa część budynku, przeznaczona jest dla stróża...

 • Niedostępna posiadłość Madonny

  Zwykli śmiertelnicy nie będą mogli zbliżać się posiadłości Madonny, położonej w Wiltshire, w Wielkiej Brytanii. Gwiazda wywalczyła sobie bowiem u lokalnych władz zarządzenie, zgodnie z którym rejon otaczający jej willę został wyłączony z użyteczności publicznej.

 • Posiadłość za 28 mln dolarów

  Dom legendarnej aktorki Katharine Hepburn został wystawiony na sprzedaż. Posiadłość położoną w Old Saybrook w stanie Connecticut obecny właściciel wycenia na 28 mln dolarów.

 • Posiadłość Bruce'a Lee na sprzedaż

  Dawna posiadłość legendarnego aktora i mistrza kung fu Bruce'a Lee zostanie wystawiona na sprzedaż po tym, jak nie udało się jej przekształcić w muzeum - poinformował w środę hongkoński dziennik "Singtao Daily".

 • K. Minogue: Francuska posiadłość

  Kylie Minogue i aktor Olivier Martinez, jej francuski przyjaciel, planują kupić posiadłość na południowym wybrzeżu Francji. W ten sposób chcą pozbyć się natrętnych paparazzi i spędzać romantyczne chwile tylko we dwoje.

 • Scjentolodzy kupią posiadłość Michaela Jacksona?

  Członkowie kościoła scjentologicznego, którego członkiem jest między innymi popularny aktor Tom Cruise, zamierzają zakupić słynną posiadłość Michaela Jacksona Neverland w Kalifornii. Nie podoba się to członkom rodziny piosenkarza, którzy w większości są świadkami Jehowy.

Zdjęcia na temat: posiadłość
Wideo na temat: posiadłość
 • Niemiecka posiadłość Jolie i Pitta

  Angelina i Brad wyprowadzają się do Niemiec! Oto ich nowa posiadłość "Palais Parkschloss". Pozdrowienia dla operatora kamery.

 • "M jak miłość": Prezent zza grobu

  Chodakowskich po powrocie do Polski czeka spora niespodzianka… A konkretnie: nowy dom! Joasia spotka się w końcu ze Stolarczykową, a ta wyzna, że jej brat zapisał w testamencie rodzinie Tomka – który przed laty uratował mu życie - mały dom na obrzeżach Warszawy. Posiadłość – na ulicy Wietrznej – będzie w złym stanie, więc Asia od razu postanowi ją sprzedać.

 • "Panna Julia"

  Dramat kostiumowy na podstawie słynnej sztuki Augusta Strindberga, wyreżyserowany przez Liv Ullman. Noc Świętojańska 1880 roku, wiejska posiadłość w Irlandii. Arystokratka Julia (Jessica Chastain) zaczyna niewinny flirt z kamerdynerem Johnem (Colin Farrell). Błaha miłostka przeradza się jednak w coś więcej – w niebezpieczną grę pożądania i namiętności. Bohaterowie manipulują swoimi uczuciami, na

Dyskusje na temat: posiadłość