• Informacje na temat:

  posiadłośc angelina jolie

Artykuły na temat: posiadłośc angelina jolie
 • Angelina Jolie rozpieszcza Pitta

  Brad Pitt ( "Babel" ) na swoją partnerkę Angelinę Jolie narzekać nie powinien. Mało która kobieta jest w stanie tak rozpieszczać swojego ukochanego. Jolie zgodziła się pracować na planie nowego filmu pod warunkiem, że Brad będzie mógł za darmo uczyć się latać helikopterem.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

  Angelina Jolie złożyła w poniedziałek, 19 września, w sądzie papiery rozwodowe. Aktorka chce rozstać się z Bradem Pittem - w dokumentach powołała się na "różnice nie do pogodzenia".

 • Brad Pitt dostanie "wyspę miłości"

  ...50 lat to magiczny wiek dla mężczyzny. A zatem urodzinowy prezent również powinien być niezwykły. Brad Pitt wie już, co dostanie w tym dniu od ukochanej Angeliny Jolie. Ba! Cały świat o tym mówi! To wyspa w kształcie serca.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  ...zdobionej wyhaftowanymi rysunkami jej dzieci. 39-letnia Angelina Jolie i starszy od niej 11 lat Brad Pitt przysięgi małżeńskie wymienili w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół. Kameralna ceremonia miała miejsce na południu Francji, w maleńkiej miejscowości Correns, gdzie znajduje się posiadłość i słynna winnica Chateau Miraval. Angelina Jolie została poprowadzona do ołtarza przez dwóch synów...

 • Brad Pitt kończy z kinem?

  ...temat kryzysu w związku Jolie-Pitt. Aktor przyznaje, że są z Angeliną impulsywni i potrafią głośno się kłócić, ale tak naprawdę nie potrafiliby już bez siebie żyć. W zeszłym roku kupili posiadłość we...