• Informacje na temat:

  pośladki znanych gwiazd

Artykuły na temat: pośladki znanych gwiazd
 • Magdalena Boczarska: Całkiem niezłe pośladki

  W „Drugiej szansie” gra kapryśną, nieobliczalną gwiazdę, która dla kariery zrobi wszystko. Okazuje się, że prywatnie Magdalena Boczarska jest całkowitym przeciwieństwem Sary Daymer.

 • "Magic Mike": Nagie męskie pośladki

  ...męskiego striptizu, zagrał sam Channing! Obaj aktorzy będą rozgrzewać panie w towarzystwie innych pożądanych gwiazd współczesnego kina, m.in. Matthew McConaugheya ("Sahara") i Joe Manganiello, czyli...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  ...powie: NIE" - opowiada. Nagie pośladki W lutym 2010 roku Joanna Szczepkowska podczas premiery spektaklu "Persona. Ciało Simone" Krytiana Lupy pokazała reżyserowi nagie pośladki, wypowiadając tekst "tu(...) dotknąć tego wyzwania zachowałam się według tych wskazówek: przekroczyłam ograniczenia, obnażając pośladki stworzyłam obszar 'własnej kompromitacji'. Nie przyszło mi do głowy, że artysta odżegna się od...

 • Gwiazdy, które pokazały zdecydowanie za dużo...

  Specyficzna forma protestu, artyzm lub przypadek. Z tych powodów niektóre gwiazdy muzyki w trakcie koncertów pokazały zdecydowanie za dużo.

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  ...ubezpieczyła swoje nogi na zapierającą dech w piersiach kwotę 1 miliarda dolarów. Ubezpieczenie zostało zawarte w 2006 roku, gdy gwiazda występowała w reklamie maszynek do golenia Gillette. Również o kończyny(...) informacje. Suma wydaje się być dość wygórowana, jak na dwa pośladki, ale kto wie?

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  ...- Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Nic do ukrycia, czyli kto się rozebrał w 2015 roku

  Gwiazdy muzyki w tym roku odsłaniały przed nami wiele i to nie tylko w zakresie swoich wypowiedzi. Zobacz, kto zdecydował się na publikację nagich zdjęć, a czyje fotografie w stroju Adama przypadkowo (?) wyciekły do sieci i zrobiły niemałe zamieszanie.

 • Nicki Minaj pozdrawia z wakacji

  Jak donosi "The Sun", 28-letnia gwiazda hip hopu wybrała się na wakacje do tropików. Lokalizacja, w której wykonano powyższą fotografię, nie jest znana. Raperka opublikowała odważne fotografie na Twitterze. Zdjęcia zostały ocenzurowane, choć na stronie "The Sun" opublikowane je bez zasłaniających pośladki artystki serduszek. Nicki Minaj wypoczynek połączyła z pracą. W tropikach gwiazda kręciła...

Dyskusje na temat: pośladki znanych gwiazd
 • Re: Piękne córki znanych gwiazd

  Wszystko ma od chirurga usta, piersi wszech obecny botoks resztę ciała pośladki uda na pewno też a paskudne tatuaże dopełniają całości masakra