• Informacje na temat:

  poważny dziennikarz

Artykuły na temat: poważny dziennikarz
 • Jest poważnym dziennikarzem?

  ...czasami poważny? - Poważny to ja jestem na co dzień, kiedy rozmawiam z gwiazdami. Chcę być poważnym reporterem, więc nie rozumiem tego pytania, bo poważnie jestem poważny. Niedawno ktoś do mnie...

 • Dziennikarz w szpitalu

  W jego mieszkaniu wybuchł groźny pożar. Dziennikarz ratował swoja rodzinę, wtedy doznał poparzeń i znalazł się w szpitalu. Jego stan nie jest już poważny. Nadal nie wiadomo kiedy Ziemiec wróci na antenę i poprowadzi swój program, "Puls Raport" w TV Puls. W zeszłym tygodniu zastąpił go Konrad Wachulec.

 • Festiwal w Opolu: Sonbird z piosenką "Niepoważny" wygrywa eliminacje do Debiutów

  ...(wokalistka), Bartek Chaciński (dziennikarz), Robert Kurpisz (menedżer) i Agnieszka Jurowicz (zastępca dyrektora NCPP) wybrało zwycięzce, który zagra podczas koncertu Debiutów na 56. Krajowym(...) z elektropopem. Świeża krew!" - dodaje Robert Kurpisz. Ekipa z Żywca w Opolu zaprezentuje piosenkę "Niepoważny". Sprawdź tekst piosenki "Niepoważny" w serwisie Teksciory.pl Za klip...

 • Bohdan Gadomski nie żyje. Tajemnicza śmierć dziennikarza i publicysty

  Nie żyje Bohdan Gadomski, polski dziennikarz muzyczny i publicysta. Zmarł w wieku 70 lat. Prokuratura bada okoliczności jego śmierci.

 • BBC zwolniło dziennikarza za rasistowski żart z "royal baby"

  Brytyjski publiczny nadawca BBC zwolnił w czwartek, 9 maja, dziennikarza radiowego Danny'ego Bakera, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie elegancko ubranej pary z szympansem, podpisując je jako "wyjście królewskiego dziecka ze szpitala".

 • Masala: Poważny wypadek

  ..."Niestety stan dwóch osób jest bardzo ciężki, dwie osoby są na obserwacji w szpitalu" - czytamy na oficjalnej stronie grupy Masala, kolektywu muzycznego założonego przez znanego dziennikarza Maxa Cegielskiego. W płynnym składzie Masali, a także Yerby Mater, znajdują się muzycy znani także z Kapeli ze Wsi Warszawa i jej elektronicznego odłamu Village Kollektiv. "Krakowski oddział PAH w wyrazie...

 • Nie żyje dziennikarz muzyczny Robert Sankowski. Miał 48 lat

  W poniedziałek, 7 sierpnia, w wieku 48 lat zmarł Robert Sankowski. Dziennikarz muzyczny "Gazety Wyborczej" przegrał walkę z nowotworem.

 • Ceremonia pogrzebowa Bogusława Kaczyńskiego. Pośmiertne odznaczenie dla dziennikarza

  W Warszawie odbyła się ceremonia pogrzebowa Bogusława Kaczyńskiego. W ostatniej drodze sławnemu dziennikarzowi muzycznemu towarzyszyli m.in. Piotr Gliński, Barbara Wachowicz oraz Olgierd Łukaszewicz.

 • Marcin Dorociński jako dziennikarz w serialu "Pakt"

  Marcin Dorociński zagrał główną rolę - dziennikarza śledczego - w serialu "Pakt", do którego zdjęcia zakończono w Warszawie. W obsadzie sześcioodcinkowego thrillera sensacyjnego są też m.in. Magdalena Cielecka i Marta Nieradkiewicz. Serial będzie emitowany jesienią.

 • 66-letni rockman zaatakował dziennikarza

  Jak donosi szwedzka prasa, Keith Richards z The Rolling Stones uderzył pochodzącego z tego kraju dziennikarza w twarz. 66-letni rockman w ten sposób zareagował na nieprzychylny artykuł na temat zespołu.

Zdjęcia na temat: poważny dziennikarz
Wideo na temat: poważny dziennikarz
 • Michał Figurski rusza z nową audycją

  Michał Figurski zaangażował się w kampanię, której celem jest uświadomienie Polakom roli odpowiedniego odżywiania w procesie rekonwalescencji. W ramach akcji dziennikarz poprowadzi audycję, w której(...) – trochę z przymrużeniem oka - podjąć w audycji bardzo poważny temat.