• Informacje na temat:

  poważny wypadek

Artykuły na temat: poważny wypadek
 • Poważny wypadek Moreno

  W trakcie treningów do programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" zdarzył się poważny wypadek. Conrado Moreno silnie uderzył głową o taflę lodowiska. Nieprzytomny trafił do szpitala.

 • Poważny wypadek Geri

  W sobotę, 6 listopada, była wokalistka Spice Girls Geri Halliwell miała groźnie wyglądający wypadek samochodowy. Na szczęście piosenkarce nic poważnego się nie stało.

 • Oddział Zamknięty: Wojciech Łuczaj-Pogorzelski miał poważny wypadek samochodowy

  Lider Oddziału Zamkniętego, gitarzysta Wojciech Łuczaj-Pogorzelski poważnie ucierpiał w wypadku samochodowym, do którego doszło w Warszawie w godzinach popołudniowych.

 • Masala: Poważny wypadek

  W niedzielę późnym wieczorem, 22 października, członkowie zespołu Yerba Mater, w tym dwóch muzyków Masali Sound System, uległo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Do wypadku doszło 40 km przed Krakowem gdzie zespół miał zagrać koncert dla Polskiej Akcji Humanitarnej.

 • Syn lidera Top One miał poważny wypadek. Gwiazda disco polo apeluje o pomoc

  ..."25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń" - napisał na Facebooku Paweł Kucharski . Syn lidera grupy Top One ( posłuchaj przeboju "Biały miś"! ) poważnie ucierpiał jadąc na motorze - zderzył się z pojazdem jadącym na przeciwnym pasie. Mężczyzna z miejsca zdarzenia został...

 • ​Litza miał poważny wypadek na scenie. Trafił do szpitala

  W niedzielę, 11 lutego, podczas koncertu w Rzeszowie, lider Luxtorpedy uległ wypadkowi. Robert "Litza" Friedrich z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

 • Poważny wypadek DJ-a

  Popularny polski DJ Max Farenthide poważnie ucierpiał w wypadku samochodowym w sobotę, 11 października.

 • Poważny wypadek Varius Manx

  Muzycy znanego zespołu Varius Manx w poważnym stanie trafili do szpitala, gdy samochód, którym podróżowali, uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w niedzielę, 28 maja, przed południem, na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie). Ciężko ranni zostali: wokalistka Monika Kuszyńska i lider zespołu Robert Janson. Kuszyńska przeszła operację kręgosłupa.

 • Aaron Carter miał poważny wypadek: Życie jest bardzo cenne

  ...29-letni wokalista poinformował, że w poniedziałek (4 września) miał poważny wypadek samochodowy w pobliżu swojego domu w St. Petersburgu na Florydzie. "Życie jest tak bardzo cenne" - napisał na Twitterze Aaron Carter , ujawniając, że "kompletnie skasował" swoje BMW M4. Na skutek wypadku złamał nos. "Mówiąc szczerze, to g**no boli, bolą mnie ramiona, bolą mnie nogi. Wystrzeliły wszystkie...

 • Poważny wypadek na koncercie! Zobacz

  ...złamał lewą dłoń i prawy łokieć. "To był koncert, którego nigdy nie zapomnę" - dodał wokalista. Zobacz wypadek Berta McCrackena z The Used:

Zdjęcia na temat: poważny wypadek
 • Maciej Zientarski
Wideo na temat: poważny wypadek
 • Calvin Harris miał poważny wypadek!

  , że przez was uderzyłem w ścianę. Wiem, że wykonujecie tylko swoją pracę. Przepraszam” - napisał na Twitterze. To nie pierwsza kraksa z udziałem DJ-a. 16 maja miał on poważny wypadek w drodze(...)Calvin Harris miał wypadek samochodowy w poniedziałek (27.06). Muzyk uciekając przed paparazzi, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w ścianę. Do zdarzenia doszło na ulicy w Los Angeles, tuż po

 • "M jak miłość": Wypadek Darka!

  Ponowne pojawienie się w życiu Natalii Darka jest dużą niespodzianką – zwłaszcza dla Marka. Darek dojrzał do poważnej decyzji i chce nawiązać kontakt ze swoją córką. Natalka, mimo że jest bardzo zraniona przez niego, godzi się, by Darek ją zobaczył. Jednak nie godzi się na ponowne spotkania. Później Darek ma ulega wypadkowi! Natalka ma wyrzuty sumienia. Tymczasem na scenie znów pojawia się matka Darka.

 • "Policjantki i policjanci" : Mariusz zabija człowieka! (making of)

  Pierwszy odcinek „Policjantek i policjantów” po długiej, zimowej przerwie i już poważny wypadek! Podczas romantycznej przechadzki Zosi i Mariusza dochodzi do bójki. Polała się krew… Obejrzyjcie kulisy pierwszego odcinka!

Dyskusje na temat: poważny wypadek