• Informacje na temat:

  praca niania

Artykuły na temat: praca niania
 • Bezrobotna Niania?

  Agnieszka Dygant jako szalona Frania Maj podbiła serca widzów. W lutym zakończono jednak produkcję serial u "Niania". Co dalej?

 • "Kołysanka": Uważaj na nianię

  Miało być tak pięknie. Miłość, praca, dzieci, dom - wszystko zbalansowane i ułożone. Życie zawsze jednak weryfikuje takie marzenia. Czasami obraca je w koszmar... Myriam i Paul (Leïla Bekhti i Antoine Reinartz) to młode, sympatyczne małżeństwo z dwójką małych dzieci. Ustalili, że Myriam porzuci pracę prawniczki, żeby zająć się domem, ale kolejne tygodnie, ba, miesiące z pieluchami i pralką...

 • "Przyjaciółki": Socha nianią

  Odwiedziliśmy dom, gdzie Inga, która w pierwszej serii straciła przedszkole, będzie opiekowała się dziećmi. - Zdecydowała się pracować jako niania, bo kocha dzieci i czuje, że praca z nimi jest jej powołaniem. Nie jest łatwo, bo pracodawcy są bardzo ekscentryczni. Inga czuje, że w tej rodzinie czai się coś złego, ale jeszcze nie wie co - mówi Małgorzata Socha. Małżeństwo, u którego Inga dostała...

 • Tola dorabia jako niania

  ...to, co było lub mogło być" - zastanawiała się w ubiegłym roku Tola, która największe sukcesy święciła pod szyldem Blog 27. Teraz wokalistka "zeszła na ziemię" i zaczęła dorabiać jako niania. Tola opiekuje się trójką dzieci. "Nie jest to stała praca. Dlatego nie jestem w stanie się z tego utrzymać, ale na szczęście mam jeszcze tantiemy z ZAIKS-u" - powiedziała Szlagowska w rozmowie z pismem "Świat...

 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Twierdzi, że nauczyła się od nich spontaniczności i dawania sobie czasu na wszystko. Uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.

 • "Niania w wielkim mieście" wiosną w Polsacie

  Serial obyczajowy "Niania w wielkim mieście" opowiada o losach Dany, która świeżo po studiach stoi w obliczu ważnych decyzji i... zostaje nianią. W tytułowej roli wystąpi Magdalena Lamparska.

 • Znany dziennikarz u "Niani"

  Bogdan Rymanowski - doświadczony dziennikarz i autor programu "Kawa na ławę" - pojawi się w popularnym serial u "Niania", by służyć pomocą głównej bohaterce. Frania Maj bowiem chce zostać pogodynką.

 • Emma Thompson: Magiczna niania

  Emma Thompson ( "Rozważna i romantyczna" ) i Colin Firth ( "Dziennik Bridget Jones" ) wystąpią w komedii "Nanny McPhee", podał w środę, 4 lutego, magazyn The Hollywood Reporter . Prace na planie rozpoczną się w kwietniu, w Londynie.

 • Magda M. wystąpi w "Niani"

  Gościnne występy gwiazd to już tradycja w popularnym serial u "Niania". Tym razem w nowych odcinkach filmu wystąpi m.in. Joanna Brodzik, tytułowa bohaterka "Magdy M.".

 • Dorabiają przy "Niani" i "BrzydUli"

  ...porno". Obecny stan rzeczy o wiele bardziej mu jednak odpowiada. "Od 12 lat praca sama mnie znajduje. Pisanie dramatów nie dawało mi takiego komfortu". W dużej mierze podobne stanowisko ma Darek Foks...

Zdjęcia na temat: praca niania
Wideo na temat: praca niania
 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Aktorka uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.

 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  W nowym serialu telewizji Polsat pt. "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska wciela się w postać Dany, dziewczyny z prowincji, która marzy o karierze psychologa. Po ukończeniu studiów na(...). – Żadna praca nie hańbi, ja również dorabiałam na studiach, pracując na pierwszym roku jako barmanka w Warszawie. Trzeba było sobie radzić – mówi Magdalena Lamparska.

 • Niania rzuca pracę

  Kolejny sneak peek z nadchodzącego odcinka "Dextera".

Dyskusje na temat: praca niania